Wyszukiwałeś:

zakonczenie X

sprzedazy X

. Znaleziono 395 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakonczenie sprzedazy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 395 wszystkich):

Czy samochody Lancii znikną z Polski?

Fiat, który przejął w tym roku 20% udziałów w koncernieChrysler, zastanawia się nad szeroko zakrojoną strategią promocyjną dlaamerykańskiej firmy. Jedną z nich może być sprzedaż modeli Lancii właśniepod nazwą Chryslera. Także w Europie.

 

Sprzedaż nowych na plusie

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w 2010 roku w naszym krajuzakończyła się wynikiem 333.599 egzemplarzy, co wprawdzie jest wzrostem o 4,2procent, jednak znacząco odbiega od rekordowych rezultatów.

 

Wzrost sprzedaży BMW M-Power

BMW zaraportowało dość znaczny wzrost sprzedaży swoich samochodów zlogo M.

 

Pierwszy wzrost sprzedaży od 19 miesięcy

W kwietniu, po raz pierwszy od dziewiętnastu miesięcy, sprzedaż aut nowych naeuropejskim rynku zakończyła się na plusie. Czy to oznacza, że właśnierynek ten odbił się od dna i już teraz sprzedaż będzie tylko rosła?

 

Styczniowa sprzedaż aut na plusie

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w pierwszym miesiącu rokuzakończyła się wzrostami. Zarówno w całej Europie, jak i na naszymrodzimym rynku.

 

Rośnie sprzedaż nowych samochodów

Poprawia się sytuacja na rynku sprzedaży nowych samochodów osobowych. Zdanych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEAwynika, że w lutym w całej Unii Europejskiej sprzedano ich ponad 860 tys.(wzrost o 8 proc.), z czego w Polsce – około 32,5 tys. To wynik znacznielepszy od ubiegłorocznego.

 

Sprzedaż nowych wzrośnie o 12-13 proc.

Utrzymuje się wzrostowy trend segmentu nowych aut. Od początku rokuzarejestrowano już ponad 221 tys. aut, czyli o prawie 16 proc. więcej niżprzed rokiem. Według prognoz rok zakończymy na 12-13-proc. plusie.

 

Sprzedaż aut w Europie - pierwszy kwartał na dużym plusie

Polacy w marcu zaatakowali salony samochodowe i kupili znacznie więcej autniż przed rokiem. Ogólnie cała Europa zakończyła marzec i pierwszy kwartał na plusie.

 

Sprzedaż nowych aut w Polsce - najlepszy czerwiec od lat

Choć dotychczasowa sprzedaż nowych samochodów w bieżącym roku byładość słaba, to świetny czerwiec pozwolił zakończyć półrocze naplusie. Liderem rynku tradycyjnie pozostaje Skoda, a najchętniej sięgamy po model Octavia.

 

Sprzedaż aut w Polsce - październik najlepszy od 15 lat

Październik okazał się bardzo dobrym miesiącem dla polskiego rynkumotoryzacyjnego. Sprzedaż nowych aut osobowych rośnie i nie ma jużwątpliwości, że rynek zakończy ten rok na plusie - wynika z raportu Samar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zakonczenie sprzedazy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017