Wyszukiwałeś:

zakopianka

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakopianka

Spróbuj też wyszukać: zakopianka czerwca habówka droga e77

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

Kolejny etap "Zakopianki"

13 kwietnia 2005 r. w Krakowie podpisana została umowa na wykonaniedokumentacji projektowej dla kolejnej inwestycji na "Zakopiance".Inwestycja dotyczy budowy odcinka Poronin - Zakopane wraz z obejściemZakopanego, łącznie 7,1 km.

 

"Zakopianka - prawy do lewego"

Dzisiaj tj. 3 czerwca nastąpi otwarcie lewej jezdni "Zakopianki" naodcinku pomiędzy Krakowem a Myślenicami. Radość kierowców potrwa jednaktylko do 13 czerwca, kiedy to zamknięta zostanie 3 km prawa część jezdni naodcinku Liberów - Gaj.

 

"Zakopianka" przed weekendem

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje planów, to wyjazd z Krakowa na"Zakopiankę" będzie odbywać się bez utrudnień i kierowcy niebędą rozpoczynać weekendu od stania w korkach. W czwartek (tj. 25.08) lub -najpóźniej - w piątek znikną utrudnienia w ruchu na modernizowanym odcinku"Zakopianki" pomiędzy Libertowem a Gajem.

 

Mniej wymagająca Zakopianka

Zapadła decyzja o zmianie kategorii drogi krajowej nr 47 na odcinku NowyTarg-Zakopane. Zmodernizowana "Zakopianka"będzie miała parametrydrogi głównej (G), a nie głównej przyspieszonej (GP), jak wcześniejzakładano.

 

Ekspresowa Zakopianka Lubień - Rabka

Ruszają prace nad modernizacją kolejnego odcinka "Zakopianki". Ootwarciu ofert na opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogiekspresowej na odcinku Lubień - Rabka oraz budowy nowego odcinka drogi klasy GPna odcinku Rabka - Chabówka - poinformował krakowski oddział GDDKiA.

 

Zmiany na Zakopiance

Jadących trasą z Krakowa w kierunku Zakopanego czekają zmiany organizacjiruchu na dwóch odcinkach w związku z realizacją dwóch ważnych inwestycji na"Zakopiance".

 

Perspektywy 'Zakopianki'

Trwa budowa Zakopianki - drogi ekspresowej S7 pomiędzy Myślenicami a Lubniemwraz z obwodnicą Lubnia. W perspektywie najbliższych lat powstaną takżeodcinki biegnące zupełnie nowym śladem. Zakopianka ma zyskać zupełnie nowy"wygląd".

 

Ruszają prace na Zakopiance

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała orozpoczęciu prac związanych z modernizacją "Zakopianki" na prawie30 km odcinku z Krakowa do Myślenic. Zapowiadane już są ograniczenia w ruchupojazdów na tej trasie.

 

Zakopianka nadal w planach

Nadal nie wiadomo, jak będzie wyglądała Zakopianka na trasie Nowy Targ-  Zakopane. GDDKiA uważa, że studium komunikacyjne dla Podhala powinnobyć poprawione.

 

Zakopianka bez szans na rozbudowę?

Z korkami na popularnej Zakopiance kierowcy borykają się od dawna i conajgorsze w najbliższym czasie nie ma co liczyć, że będzie lepiej. Jak narazie o nowoczesnej trasie wiodącej w na Podhale przyjdzie tylko pomarzyć,ponieważ pod znakiem zapytania stoi przebudowa trasy na odcinku Poronin –Zakopane (droga krajowa nr 47). - Zbyt wiele jest w tej sprawie niewiadomych, bypokusić się o podawanie jakichkolwiek terminów. Nie wiadomo nawet, czyw ogóle droga będzie przebudowywana – dodaje Magdalena Chacaga zGDDKiA w Krakowie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017