Wyszukiwałeś:

zakup X

samochodu X

. Znaleziono 2272 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakup samochodu

Spróbuj też wyszukać: cena zakupu samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2272 wszystkich):

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Kupujemy auta zgodnie z planem

W ubiegłym roku 9% Polaków planowało zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości samochód osobowy w tymokresie kupił co dziesiąty z nas. W zdecydowanej większości (89%) Polacywybrali auta używane, choć niewielka grupa badanych, odmiennie w stosunku dowcześniejszych planów, dokonała zakupu auta fabrycznie nowego.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Kupujesz samochód? Nie daj się zrobić

Każdy kto chociaż raz w życiu przeszedł zakup samochodu wie, że nie jest tozadanie łatwe. Jak przebrniemy już przez kwestię wyboru marki i modelupozostaje jeszcze kilka rzeczy, które są dużo bardziej ważne. Receptyna zakup dobrego i sprawnego samochodu nie ma, ale kwestie które należywziąć pod lupę.

 

Zastanawiasz się nas nad zakupem samochodu? ? przeczytaj!

Zakup samochodu, niezależnie od tego, czy dotyczy auta używanego czy nowego,to ważna decyzja życiowa. W związku z tym, że nasz nowy nabytek będzie namsłużył co najmniej przez kilka najbliższych lat, warto do takiej decyzjiodpowiednio się przygotować.

 

Jeśli auto, to używane

Osoby, które myślą w najbliższych dwunastu miesiącach o kupniesamochodu, w zdecydowanej większości (90 proc.) myślą o aucie z rynkuwtórnego. Jednak tylko 7 proc. rozważa w ogóle zakup samochodu wnajbliższej przyszłości.

 

Wątek na forum: Rodzinne auto do 20 tyś.

Witam, interesuje mnie zakup samochodu do 20 000zł. Wyposażenie na którym mi zależy to klimatronic (2 strefowy), nawiew na tył (podłokietnik lub słupki). Nie chcę skóry. Do tej pory znalazłem dwa auta, które mnie zainteresowały: Audi A6 C5 Volvo S60 Co do Audi to problem taki że duże silniki t...

 

Łatwiej sprawdzimy używany samochód

Zakup samochodu używanego często przypomina dziś grę w rosyjską ruletkę, wktórej jednak na szczęście ceną nie jest nasze życie. To się jednakmoże wkrótce zmienić, a to za sprawą propozycji nowelizacjiprzepisów, zgodnie z którymi będzie możliwe sprawdzenie historiiinteresującego nas auta.

 

Wątek na forum: Jaki samochód do 42 tyś.???

Witam Wszystkich, wraz z żoną planujemy zakup samochodu do 42 tyś, z silnikiem diesela i najlepiej kombi. Zastanawiamy się nad: - VW Passat kombi - Toyota Avensis kombi - Audi A3 Sportback (kombi) - BMW Seria 3, model 318d lub 320d kombi - ewentualnie Ford Mondeo kombi Zależy nam na trwałym sa...

 

Wątek na forum: dobry samochód używany do 40000 zł

przymierzam się do zakupu samochodu używanego. poszukuje jakiegoś modelu dla rodziny 4-osobowej. mile widziane jakieś rekomendacje punktów sprzedaży w wwie. ~trod

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zakup samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017