Wyszukiwałeś:

zakup X

samochodu X

. Znaleziono 2260 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakup samochodu

Spróbuj też wyszukać: cena zakupu samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2260 wszystkich):

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Kupujemy auta zgodnie z planem

W ubiegłym roku 9% Polaków planowało zakup samochodu dla siebie lubswojego gospodarstwa domowego. W rzeczywistości samochód osobowy w tymokresie kupił co dziesiąty z nas. W zdecydowanej większości (89%) Polacywybrali auta używane, choć niewielka grupa badanych, odmiennie w stosunku dowcześniejszych planów, dokonała zakupu auta fabrycznie nowego.

 

Rejestracja samochodu - krok po kroku

Choć ten temat wydaje się być już bardzo dobrze znany każdemu, kto miałprzyjemność dokonać zakupu samochodu, a następnie jego rejestracji, tojednak postanowiliśmy przybliżyć jeszcze raz dokładnie wszystkienajważniejsze aspekty związane z tym procesem. Aby nie tracić niepotrzebnieswojego czasu, warto bowiem przygotować się do takiej wizyty w wydzialekomunikacji, by nie stać się tam zbyt częstym gościem.

 

Kupujesz samochód? Nie daj się zrobić

Każdy kto chociaż raz w życiu przeszedł zakup samochodu wie, że nie jest tozadanie łatwe. Jak przebrniemy już przez kwestię wyboru marki i modelupozostaje jeszcze kilka rzeczy, które są dużo bardziej ważne. Receptyna zakup dobrego i sprawnego samochodu nie ma, ale kwestie które należywziąć pod lupę.

 

Zastanawiasz się nas nad zakupem samochodu? ? przeczytaj!

Zakup samochodu, niezależnie od tego, czy dotyczy auta używanego czy nowego,to ważna decyzja życiowa. W związku z tym, że nasz nowy nabytek będzie namsłużył co najmniej przez kilka najbliższych lat, warto do takiej decyzjiodpowiednio się przygotować.

 

Jeśli auto, to używane

Osoby, które myślą w najbliższych dwunastu miesiącach o kupniesamochodu, w zdecydowanej większości (90 proc.) myślą o aucie z rynkuwtórnego. Jednak tylko 7 proc. rozważa w ogóle zakup samochodu wnajbliższej przyszłości.

 

Łatwiej sprawdzimy używany samochód

Zakup samochodu używanego często przypomina dziś grę w rosyjską ruletkę, wktórej jednak na szczęście ceną nie jest nasze życie. To się jednakmoże wkrótce zmienić, a to za sprawą propozycji nowelizacjiprzepisów, zgodnie z którymi będzie możliwe sprawdzenie historiiinteresującego nas auta.

 

Wątek na forum: avensis D-4D czy octavia 1.9TDI???

Zastanawiam się nad zakupem samochodu. Obecnie mam 2 bardzo ciekawe propozycje: - Toyota Avensis 2.0 D-4D w ubogiej wersji LUNA z 2008 roku, - Skoda Octavia 1.9 TDI w bogatej wersji Elegance z 2009 roku. Co byście wybrali wiedząc że dwa samochody są w dobrym stanie i o bardzo podobnym przebiegu?...

 

Wątek na forum: Jaki samochód do 42 tyś.???

Witam Wszystkich, wraz z żoną planujemy zakup samochodu do 42 tyś, z silnikiem diesela i najlepiej kombi. Zastanawiamy się nad: - VW Passat kombi - Toyota Avensis kombi - Audi A3 Sportback (kombi) - BMW Seria 3, model 318d lub 320d kombi - ewentualnie Ford Mondeo kombi Zależy nam na trwałym sa...

 

Wątek na forum: dobry samochód używany do 40000 zł

przymierzam się do zakupu samochodu używanego. poszukuje jakiegoś modelu dla rodziny 4-osobowej. mile widziane jakieś rekomendacje punktów sprzedaży w wwie. ~trod

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zakup samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017