Wyszukiwałeś:

zakup X

samochodu X

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zakup samochodu

Spróbuj też wyszukać: cena zakupu samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

Ford Fiesta: Rozsądny wybór?

Decydując się na zakup samochodu z segmentu B oczekujemy, że będzie sięidealnie sprawdzał w warunkach miejskich. I to nie tylko pod względem finezjiz jaką można się nim wcisnąć w najbardziej wąską lukę parkingową. Takieauto ma być przede wszystkim tanie. Czy taki właśnie jest Ford Fiesta zsilnikiem TDCi?

 

Co dziewiąty Polak planuje kupić samochód

11% Polaków w wieku 18 i więcej lat planuje zakup samochodu dla siebielub swojego gospodarstwa domowego, zaś 6% zamierza dokonać tego zakupu w 2008roku. Najczęściej planowany jest zakup auta używanego - wynika z najnowszegoraportu TNS OBOP.

 

Przede wszystkim marka

Co dziewiąty dorosły Polak (11%) planuje w tym roku zakup samochodu dla siebielub swojego gospodarstwa domowego. Najważniejszym aspektem branym pod uwagęprzy wyborze auta jest jego marka (37% wskazań) - jej postrzeganie, zaufanie,czy przekonanie o jej wysokiej renomie.

 

Cena najważniejsza

Najważniejszym kryterium, którym kierowali się Polacy dokonując wubiegłym roku zakupu samochodu, była cena auta (45%). Z kolei dlarespondentów dopiero planujących zakup samochodu w 2009 r.najistotniejsza jest jego marka (42% wskazań).

 

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Światowy kryzys, a wybór auta…

Co czwarty badany planuje kupić samochód osobowy w ciągu najbliższegoroku, wynika z cyklicznego raportu sporządzonego przez firmę badawczą Gemius„Internauci a rynek samochodów nowych i używanych”.

 

Wolą za gotówkę niż w leasing

Jak pokazują badania, większość działających w Polsce firm zakup autafinansuje z własnych środków. Tymczasem na Zachodzie przedsiębiorcyzdecydowanie chętniej korzystają z leasingu.

 

Ford z sieci

Firma Auto-Boss, posiadająca oddziały w Bielsku-Białej oraz Chorzowie,uruchomiła internetowy system sprzedaży nowych samochodów marki Ford nawyjątkowych warunkach. Zakup samochodu można zrealizować w pięciu prostychkrokach.

 

Jaguar i Land Rover z dopłatami

Polska to jedno z niewielu państw UE, które nie wspierają wymianystarych aut na nowe. Dlatego też importer samochodów marki Jaguar i LandRover zdecydował się kontynuować akcję dopłacania do zakupu nowych aut.

 

Koniec podwójnego OC

Jest duża szansa, iż już niedługo zniknie problem podwójnegoubezpieczenia OC, z którym spotkało się w swojej motoryzacyjnejkarierze już wielu polskich kierowców. Ministerstwo Finansówprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowychregulujący tę kwestię.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zakup samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017