Wyszukiwałeś:

zamaskowany

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zamaskowany

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Jaguar XF w ukryciu

W czasie gdy studium koncepcyjne modelu Jaguar XF prezentowane jest podczastargów motoryzacyjnych w Genewie, zamaskowana wersja przedprodukcyjna tegosamochodu porusza się już po brytyjskich ulicach. Okazało się też, żewygląd zewnętrzny samochodu zostanie nieco zmieniony.

 

Nowy SUV Saaba

Zagraniczni dziennikarze przyłapali na jednej z amerykańskich ulic mocnozamaskowany samochód, przypominający na pierwszy rzut oka jeden z modeliJeepa. Po bliższym zapoznaniu się okazało się, że jest to SUV Saaba, któryniebawem wejdzie na rynek.

 

Nowy Lotus na testach

Brytyjska marka Lotus, o której w ostatnim czasie było dość cichozamierza znów powrócić do pierwszej ligi producentówsupersamochodów. Zagraniczni dziennikarze przyłapali zamaskowanysamochód tej marki testowany w zimowych warunkach.

 

Aveo na Nurburgringu

Czasami zdarzają się rzeczy niemożliwe. Na pewno można do nich zaliczyćpojawienie się zamaskowanego Chevroleta Aveo na torze Nurburgring.

 

Intensywne testy nowego cee`da

Zagraniczni reporterzy przyłapali na niemieckim torze Nurburgring koreańskihit z ostatnich lat - model Kia cee`d. Samochód był mocno zamaskowany,co wskazuje na to, że niebawem można się spodziewać nowej wersji.

 

Nowe Ferrari we mgle

Zagraniczny fotoreporter przyłapał w kadrze zamaskowane Ferrari. Bryłąprzypominało ono model 612, wiec istnieje prawdopodobieństwo że jest towersja Scaglietti.

 

Nowe Porsche 911 nadal się ukrywa

Premiera Porsche 911 przeznaczonego na kolejny rok modelowy jest blisko, o czymświadczy zdjęcie prezentujące mocno zamaskowany samochód.

 

Lamborghini Jota razy dwa

Dwa zamaskowane Lamborghini (prawdopodobnie Jota) zostały przyłapane natorze Nurburgring. Jeden ze spojlerem, drugi bez. Czyżby włoska stajniarozważała opcję Superleggera?

 

Nadchodzi nowy Aston Martin DB9

Czas szybko płynie, ale modele marki Aston Martin wolno się starzeją. Dowodemna to jest przykład modelu DB9, który ma już osiem lat i przyszedłnajwyższy czas żeby trochę się odświeżył.

 

Nadchodzi nowe Volvo XC60

Na ulicach Amsterdamu kilka dni temu pojawił się zamaskowany model, awszystkie detale wskazują na to, że jest to nowe Volvo XC60. Już niebawemszwedzki producent powinien zacząć odsłaniać kolejne detale nowego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017