Wyszukiwałeś:

zarzad X

drog X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zarzad drog

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Rewolucja w ruchu drogowym stolicy

Na przełomie roku Zarząd Dróg Miejskich w uzgodnieniu z Inżynierem Ruchum.st. Warszawy planuje wprowadzenie rewolucyjnych zmian w organizacji ruchu,dzięki którym poprawi się codzienny dojazd do centrum stolicy dla setektysięcy mieszkańców Warszawy i stołecznej aglomeracji.

 

Poznańskie przebudowy na "5" i "11"

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na opracowaniedokumentacji projektowej wraz z realizacją budowy wiaduktu Franowo. Łącznieprojekt przebudowy 4 obiektów inżynierskich wniesie ponad 106 mln zł, z czegodofinansowanie z UE to ponad 79,5 mln zł.

 

Warszawskie wylotówki do remontu

W latach 2006-2008 Zarząd Województwa Mazowieckiego przeznaczy blisko 900 mlnzł na remonty i modernizację dróg na Mazowszu. W najbliższych dwóch latachprzebudowane zostaną 63 odcinki dróg o długości ponad 730 km. Najwięcejpieniędzy przeznaczono na modernizację dróg wylotowych z Warszawy i wokółstolicy.

 

Szykują się remonty w tarnowskim

Szykują się kolejne inwestycje drogowe w powiecie tarnowskim. Dziękidofinansowaniu z UE remontu doczeka się droga woj. nr 977 Tarnów - Moszczenicai powiatowa droga Tarnów-Wierzchosławice. W czerwcu rozpoczną się pracenaprawcze dróg zniszczonych przez powodzie.

 

Przebudowa Mostu Szczytnickiego we Wrocławiu

Skanska podpisała kontrakt na przebudowę Mostu Szczytnickiego we Wrocławiu wciągu drogi krajowej nr 8. Wartość projektu wynosi 36,4 mln zł brutto. Jestto jedna z największych inwestycji w stolicy Dolnego Śląska w ostatnichlatach. Projekt ma zostać zrealizowany w ciągu 21 miesięcy. Zamawiającymjest Zarząd Dróg i Komunikacji we Wrocławiu.

 

Obwodnica potrzebna od zaraz

Władze powiatu olkuskiego wpisały projekt budowy olkuskiej obwodnicy dolokalnej strategii rozwoju i starają się pozyskać pieniądze z europejskiegofunduszu spójności. Wcześniej jednak musi zostać zatwierdzony projektzagospodarowania przestrzennego uwzględniający protesty mieszkańców(wyłączenie terenów leśnych z projektu) co niestety się opóźnia.

 

Więcej na drogi wokół stolicy

Samorząd województwa mazowieckiego planuje, że w latach 2006-2009 powstanieponad 860 km dróg na całym Mazowszu. Wartość tych inwestycji wyniesie 1,7mld zł. Najwięcej, bo blisko 900 mln zł zaplanowano na przebudowę traswyjazdowych z Warszawy oraz dróg w aglomeracji warszawskiej.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

Warszawa: Zmiany w Zarządzie Dróg

1 lipca bieżącego roku rozpoczął swoją działalność, powołany przezradę miejską, Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie. Jest to nowajednostka wydzielona z Zarządu Dróg Miejskich, która ma zazadanie przygotowywać i realizować inwestycje drogowe.

 

Dolnośląski program dla dróg

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zatwierdził dolnośląski programprzebudowy i remontów dróg wojewódzkich, któryporządkuje zasady współpracy samorządu województwadolnośląskiego z lokalnymi samorządami w zakresie dofinansowaniawspólnie realizowanych zadań drogowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zarzad drog".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017