Wyszukiwałeś:

zarzadzanie X

flota X

. Znaleziono 139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zarzadzanie flota

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 139 wszystkich):

PasCom w nowej siedzibie

Producent oprogramowania do zarządzania flotami pojazdów i transportu wzwiązku z rozwojem firmy zmienił dotychczasową lokalizację. Oddział wPoznaniu został przeniesiony do nowej, nowoczesnej siedziby.

 

Polskie floty po I półroczu 2010

Członkowie Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów podsumowaliwyniki po dwóch kwartałach br. W stosunku do ubiegłego roku nastąpiłprzyrost liczby pojazdów o 7,72%, z czego najwięcej w sektorze fullservice leasing (FSL).

 

Auto służbowe - zasady korzystania

Jakie jest najlepsze auto? Oczywiście służbowe! Samochód służbowy todzisiaj standard na wielu stanowiskach. Jest narzędziem pracy, benefitem,wartością powierzaną przez pracodawcę. Jak jednak motywowaćpracowników do bezpiecznej jazdy, jak zapobiegać niedbalstwu inadmiernemu zużyciu samochodów?

 

Branża wynajmu i leasingu na plusie

W trzecim kwartale bieżącego roku firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu iLeasingu Pojazdów odnotowały niemal dziesięcioprocentowy wzrost wstosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Rosła również liczbazamówień na rynku wynajmu długoterminowego.

 

Rynek CFM mozolnie w górę

Miniony rok pokazał, że określenia "boom", "dynamicznywzrost" lub "sukces" – często przewijające się wostatnich latach w kontekście krajowego rynku CFM – są pieśniąprzeszłości.

 

10 lat LeasePlan w Polsce

LeasePlan Fleet Management obchodzi w tym roku 10-lecie działalności napolskim rynku. W tym czasie firma wywalczyła sobie stałe miejsce w ścisłejczołówce sektora CFM. Obenie we flotach firmy jeżdzi już przeszło 16tys. samochodów, we flotach ponad 600 klientów.

 

Polskie floty a outsourcing

Barometr CVO, organizowane przez firmę Arval coroczne badanie rynku flotowego,to kompletne źródło informacji na temat branży Car Fleet Managment wpiętnastu krajach nim objętych. Tegoroczna edycja pod lupę wzięła takżestosunek polskich firm do outsourcingu usług, związanych z leasingiem parkupojazdów.

 

BMW wchodzi mocniej w branżę leasingu

Wchodząca w skład Grupy BMW, międzynarodowa, wielomarkowa firma Alphabet,zajmująca się zarządzaniem flotą, umocni swoją pozycję na europejskimrynku dzięki nabyciu ING Car Lease. Kwota zakupu to 673 miliony euro.Transakcja ma zostać sfinalizowana w czwartym kwartale br., po uzyskaniu zgodyorganów regulacyjnych.

 

Actros z systemem FleetBoard w standardzie

Jako pierwszy producent na rynku, Mercedes-Benz oferuje pojazdy fabryczniewyposażone w system telematyczny. Na terenie całej Europy nowy Actrosbędzie  posiadał system zarządzania flotą  FleetBoard wstandardzie. Z systemu można efektywnie korzystać również we flotachzłożonych z pojazdów różnych marek.

 

Wątek na forum: Branża leasingowa zagrożona

CFM polega głównie na zarządzaniu flotą, a nie wyłącznie na ich finansowaniu. Kupiłem BMW, które miało 1/2 roku kiedy je kupowałem EFL nie miał problemu, żeby zaproponować dobre warunki leasingowe. Ruszcie głowami, to dacie radę ~do CFM

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zarzadzanie flota".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017