Wyszukiwałeś:

zawieszenie

. Znaleziono 7752 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zawieszenie

Spróbuj też wyszukać: zawieszenie przednie zawieszenie przud audi a4 zawieszenie tylne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7752 wszystkich):

Sportowe zawieszenie w Volvo S80

Wraz z nowo odświeżonym Volvo S80 dostępne będzie nowe zawieszenie osportowej charakterystyce. Będzie ono dostępne opcjonalnie i pozwoli nalepszą dynamikę jazdy.

 

Zawieszenie niezależne

Jest to rodzaj zawieszenia, charakteryzujący się oddzielnym mocowaniem, prowadzeniem oraz resorowaniem kół jednej osi, bądź też wszystkich kół pojazdu.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Zawieszenie aktywne

Jest to rodzaj zawieszenia wyposażonego w hydrauliczno-pneumatyczne układu absorbujące energię drgań pochodzących z podwozia. Są one sterowane elektronicznie za pomocą specjalnie stworzonych do tego układów korygujących działanie zawieszenia w czasie rzeczywistym na podstawie wskazań pochodzących...

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Belki zawieszenia tylnego

Wchodzi skład zawieszenia pół-niezależnego. Belki zawieszenia tylnego używane są w konstrukcji, która nazywa się belka skrętna. Z tym elementem połączone są wahacze wleczone.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Części zawieszenia

Zawieszenie jest to układ mocujący koło do nadwozia lub ramy samochodu. Zadaniem zawieszenia jest resorowanie oraz amortyzacja nierówności.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Jak działa zawieszenie w Jaguarach?

Nie liczba koni mechanicznych, osiągi czy zużycie paliwa, a układ zawieszeniama największe znaczenie dla jakości prowadzenia samochodu. Przyjrzyjmy się,jak z tym tematem radzą sobie konstruktorowie Jaguara.

 

Jak działa zawieszenie w Astrze GTC?

Nie tylko stylistyka kompaktowego coupe Opla, na którego już zaczętoprzyjmować zamówienia (w Polsce od sierpnia), ma być jego mocnąstroną. Astra GTC ma podbić serca kierowców i spróbowaćprześcignąć konkurentów także właściwościami jezdnymi,głównie za sprawą odpowiednio przygotowanego zawieszenia.

 

Dbajmy o zawieszenie

Stan naszych dróg, zwłaszcza po okresie zimowym, nie należy, delikatniemówiąc, do najlepszych. Odcinki, na których dziur jest więcejniż dobrej nawierzchni, nie należą do rzadkości. W takich to warunkach naszesamochody są narażone na szereg "obrażeń", a do najbardziejzagrożonych należy zaliczyć układ zawieszenia.

 

Korodujące zawieszenie w Hyundaiach

Hyundai rozpoczął akcję serwisową dla dwóch swoich modeli - Sonaty iGrandeura - w związku z możliwością przyspieszonego korodowanianiektórych elementów układu zawieszenia.

 

Citroen rezygnuje z hydropneumatycznego zawieszenia

Przez lata ultrakomfortowe zawieszenie hydropneumatyczne było znakiem rozpoznawczym Citroena. Jednak cięcie kosztów w koncernie PSA wymusi wycofanie podobnego rozwiązania z oferty.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017