Wyszukiwałeś:

zawieszenie

. Znaleziono 1295 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zawieszenie

Spróbuj też wyszukać: zawieszenie przednie zawieszenie przud audi a4 zawieszenie tylne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1295 wszystkich):

Delphi Krosno dla Audi

Nowe coupe Audi TT wyposażone będzie w półaktywne zawieszenie wyprodukowaneprzez fabrykę Delphi w Krosnie. Nowoczesne zawieszenie MagneRide ma zapewnićkierowcom Audi TT większy komfort i łatwiejsze prowadzenie samochodu.

 

Aktywne zawieszenie w Mondeo

Inżynierowie pracujący dla Forda osiągnęli kolejny etap rozwoju,prezentując nowoczesny system aktywnego zawieszenia przeznaczony dla FordaMondeo. Dzięki temu czwarta generacja tego samochodu będzie umożliwiać nietylko komfortowe przemieszczanie się, ale przede wszystkim będzie ono terazbezpieczniejsze i bardziej usportowione.

 

Renault Megane II

Używane Megane II to pod wieloma względami bardzo dobre auto. Ma świetnewyposażenie, obszerne wnętrze, komfortowe zawieszenie i dość atrakcyjnącenę zakupu. Niestety, wiele z zastosowanych w nim systemów odmawiaposłuszeństwa, nietrwałe są również najpopularniejsze silnikiwysokoprężne.

 

Seat Exeo – pierwsze wrażenia

Na początku listopada w Barcelonie Seat przedpremierowo pokazał swójnowy model w segmencie D – Exeo. Nasza redakcja jako jedna z pierwszychmogła się przekonać o zaletach hiszpańskiej limuzyny.

 

VW Polo Cross - pozory mylą

Agresywny kolor, podniesione zawieszenie, plastikowe osłony nadkoli, a do tegoniskoprofilowe opony na 17-calowych felgach. Pierwsze skojarzenie –drogowy zawadiaka, drugie – kompan na bezdroża. Niestety, oba skojarzeniabledną w starciu z rzeczywistością, czyli 70 KM pod maską.

 

Budimex - Dromex nie zbuduje obwodnicy Augustowa

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradodstąpił od umowy na budowę obwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8,zawartej z firmą Budimex – Dromex. Powodem jest tymczasowy brakmożliwości kontynuowania prac, a ich zawieszenie to dodatkowe koszty.

 

Zawieszenie sterowane pilotem

Życie właściciela supersamochodu nie jest takie proste jak mogłoby sięwydawać. Poza stresującym życiem i obawą, że w garażu zastaniemy pustąprzestrzeń, pozostaje jeszcze inny dylemat. Drogi w niektórych krajach(np. Polsce) nie sprzyjają podróżowaniu bez utrudnień.

 

Sportowe zawieszenie w Volvo S80

Wraz z nowo odświeżonym Volvo S80 dostępne będzie nowe zawieszenie osportowej charakterystyce. Będzie ono dostępne opcjonalnie i pozwoli nalepszą dynamikę jazdy.

 

Odważny tuning Carlssona

Firma Carlsson znana jest z tego, że od czasu do czasu prezentuje tuningowanewersje jednego z Mercedesów. Tym razem pod skalpel specjalistówtrafiła nowa generacja Mercedesa Klasy E. Auto zostanie zaprezentowane podczastargów tuningowych w Bodensee.

 

Nowa edycja BMW M3

BMW wprowadza na rynek nową wersję popularnego modelu M3. Nowa edycja otrzymakilka kosmetycznych poprawek oraz obniżone zawieszenie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017