Wyszukiwałeś:

zawory

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zawory

Spróbuj też wyszukać: ustawianie klawiatury zawory do głowicy zawory seat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Valvoline wprowadza nowe oleje

W styczniu 2005 firma Valvoline poszerza swoją ofertę o dwa nowe produkty zrodziny MaxLife: Maxlife Diesel 10W 40 oraz MaxLife Synthetic 5W 40,opracowanych do silników z przebiegiem powyżej 100.000 km.

 

Mapa Polskiej Motoryzacji

Jak w końcu jest z polskim przemysłem motoryzacyjnym: dobrze czy źle? Zjednej strony Panda i Zafira, z drugiej brak polskiej marki. Z jednej strony 8fabryk Faurecji w Polsce, z drugiej Kia i Toyota ”wybierają”sąsiadów...

 

Nawet dla Lamborghini - Delphi w Polsce

Koncern Delphi już od jedenastu lat prowadzi działalność w Polsce. Blisko 6tys. miejsc pracy oraz trzydziestokrotny wzrost sprzedaży (komponentywyprodukowane w polskich zakładach) doskonale odzwierciedla rozwój organizacjiDelphi w Polsce.

 

Pierwszy milion 1,3 SDE!

14 listopada br. z taśm montażowych FIAT-GM Powertrain Polska zjechałpierwszy milionowy silnik 1.3 SDE, który zostanie zainstalowany w Fiacie PuntoGrande 75KM. Jest to kolejny etap w historii zakładu, tym razem związany zjubileuszem odnotowanym w produkcji.

 

Opel przedstawia Antarę

Choć do oficjalnej światowej premiery podczas wrześniowych targówmotoryzacyjnych w Paryżu jeszcze trochę czasu pozostało, to wersjaprodukcyjna modelu Opel Antara jest już gotowa.

 

GM dodaje mocy

Koncern General Motors zamierza w przyszłym roku dodać trochę mocy swoimsamochodom. Zmiana będzie polegać na modyfikacjach dotychczasowych jednosteksilnikowych poprzez zwiększanie ich pojemności.

 

Więcej Volvo na biopaliwa

Szwecja jest bez wątpienia europejskim liderem na rozwijającym się rynkubiopaliw. Nie dziwi więc, iż również szwedzkie koncerny motoryzacyjnedążą do tego, by dominować w tej dziedzinie. Volvo zapowiedziało właśnieposzerzenie oferty o nowy, 200-konny silnik Flexifuel.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Mitsubishi Lancer... na gaz

W ofercie polskich przedstawicieli Mitsubishi Motors jest już dostępny modelLancer przystosowany do montażu instalacji gazowej.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017