Wyszukiwałeś:

zdjecie X

szpiegowskie X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zdjecie szpiegowskie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Chińczycy kupili Poloneza!

Okazuje się, że trwająca już od dobrych paru lat moda na przywracanie dożycia starych modeli nie ominęła Polski. Przed chwilą dowiedzieliśmy się otym, że chiński koncern motoryzacyjny DongFeng nabył prawa i planyprodukcyjne od polskiego Poloneza! Auto będzie produkowane na Żeraniu, anastępnie eksportowane do Azji.

 

Lexus LF-A wjedzie na ring

Chodź na premierę seryjnego Lexusa LF-A przyjdzie nam jeszcze trochępoczekać to szansę do zobaczenia tego nowego, sportowego modelu japońskiejmarki da 24-godzinny wyścig na torze  Nuerburgring. Lexus oficjalniepotwierdził swój udział w tej imprezie.

 

Na celowniku: Nowy Opel Astra

Serwis autocar.co.uk zaprezentował pierwsze zdjęcie szpiegowskie niczymnieosłoniętego egzemplarza produkcyjnej wersji Opla Astry. Zdjęcie zostałowykonane w okolicach siedziby koncerny GM w Niemczech, gdzie samochódjest testowany.

 

Nowe Renault Clio z przecieku

O nowym Renault Clio wiadomo póki co tyle, że pojawi się dopiero w 2011roku. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne zdjęcia szpiegowskie,które sugerowałyby cokolwiek. Jednak parę dni temu w sieci pojawiłsię mały przeciek, który może dużo powiedzieć o kierunku w jakimewoluuje stylistyka Clio.

 

Wielki comeback Fiata Uno?

Według doniesień z drugiego końca globu przez portal worldcarfans, włoskikoncern Fiat pracuje nad następcą popularnego modelu z lat 90-tych.Fotoreporterzy przyłapali samochód ukrywający się pod nazwą"Project 327", który będzie najprawdopodobniej kolejnągeneracją Fiata Uno.

 

Odmłodzone Cayenne

Pomimo tego, że premiera nowej odsłony Porsche Cayenne miała miejsce roktemu, kolejna jest już w drodze. Świadczą o tym zdjęcia którewykonał reporter portalu worldcarfans.

 

Nowa Fabia przyłapana

Trzy lata po premierze przyszedł czas na odświeżenie aktualnej wersji SkodyFabia. Zagranicznym reporterom portalu worldcarfans.com udało się przyłapaćmałą Czeszkę podczas testów w górskich rejonach Austrii.

 

Testy minivana na torze wyścigowym

Moda na testowanie przedprodukcyjnych modeli na torze Nurburgring trwa nadal.Teraz można tam spotkać nie tylko supersportowe modele, ale także niecospokojniejsze, rodzinne minivany. Tym razem w obiektywie zagranicznegofotoreportera nowy Opel Meriva.

 

Nowe Porsche 911 nadal się ukrywa

Premiera Porsche 911 przeznaczonego na kolejny rok modelowy jest blisko, o czymświadczy zdjęcie prezentujące mocno zamaskowany samochód.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zdjecie szpiegowskie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017