Wyszukiwałeś:

zeglowanie

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zeglowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Mitsubishi Outlander: to auto na długie spokojne podróżę

4.75 stabilna jazda i przytulne, obszernewnętrze zachęcają do długich podróży bez nadmiernego pośpiechu. To autospokojnie płynie po drodze ale kiedy trzeba to pokaże pazur podczaswyprzedzania (redukcja do 3 lub 4-go biegu konieczna, 5 i 6 to biegi d...

 

Czy pijany żeglarz powinien tracić prawo jazdy?

Prowadzenie pojazdu "na podwójnym gazie" może wiązać się zróżnymi sankcjami, w tym z utratą prawa jazdy. Identyczna kara możenas spotkać również, jeśli będziemy pod wpływem alkoholu sterowaćnp. jachtem bądź żaglówką. Czy słusznie - zastanawia się posełWojciech Saługa.

 

Żeglowanie na... kołach

"Żeglowanie" z pozoru kojarzy się z zupełnie inną dziedziną niżmotoryzacja. Tymczasem pojęcie to, staje się coraz modniejsze wśródproducentów i kierowców, którzy przykładają większąuwagę do ekonomicznej jazdy.

 

Oto nowe Porsche 911

To może być największa gwiazda zbliżającej się wystawy samochodowej weFrankfurcie. Obecne na rynku już prawie 50 lat Porsche 911 Carrera zostaniepokazane tam w nowej odsłonie. Dla fanów szybkiej jazdy mamy dobrąwiadomość - mocniejszy wariant będzie miał pod maską równe 400 koni.

 

Wątek na forum: Żeglowanie na... kołach

ja żeglowałem 10 lat temu primerą 1.6, najmniej paliła (5,5 - 6) od 80 do 110 km/h na 5 biegu. zresztą była w stanie ruszyć na 3 :)) zawsze spokojna jazda. mieszkam na płaskim, więc 5 wrzucałem przy 50 km/h i tak się bujałem. a z górki (jakiejkolwiek ) to na zabronionym luzie. Brat tym samochodem...

 

Volkswagen Passat Alltrack: Passatus Uniwersalus

W sforze Volkswagena Passata niedawno pojawił się nowy gatunek. Oferuje tosamo co wersja kombi, a oprócz tego potrafi jeszcze więcej. Codokładnie? O tym poniżej.

 

Hybrydowa Jetta

Volkswagen zamierza na poważnie dołączyć do grona koncernów,które rywalizują o klienta, chcącego żyć w zgodzie z ekologią. Nawystawie w Los Angeles zadebiutowała właśnie hybrydowa wersja VolkswagenaJetta, która na europejskim rynku pojawi się w pierwszych miesiącachnadchodzącego roku.

 

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI DSG: Poziom wyżej

Król kompaktów powrócił, a w raz z nim nieodłącznepytanie. Czy to kolejna ewolucja jego poprzedniej generacji, czy może wreszciezupełnie nowy model? Czas się o tym przekonać - Volkswagen Golf VII wykładana stół wszystkie karty.

 

100 lat elektryczności w samochodach

Dziś samochody napędzane energią elektryczną stają się powolicodziennością. Mało kto jednak wie, że początki elektryczności wsamochodach sięgają początków ubiegłego stulecia a jednym zprekursorów elektryczności w autach była firma Bosch.

 

Biznesmeni wybierają BMW serii 5

Limuzyna klasy średniej wyższej z Bawarii była w zeszłym roku najczęściejwybieranym modelem przez wszelkiej maści biznesmenów. Na całym świeciena BMW serii 5 zdecydowało się prawie 367 tys. klientów, wyraźniedystansując pod tym względem konkurentów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017