Wyszukiwałeś:

zespol

. Znaleziono 1921 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zespol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1921 wszystkich):

WRC: Od Cypru w pięć zespołów

Prywatny zespół Munchi's wraca do regularnych startów w RajdowychMistrzostwach Świata. Od najbliższego w kalendarzu Rajdu Cypru, serial WRCbędzie liczył pięć pełnoprawnych zespołów.

 

F1: Ecclestone "wisi" zespołom pieniądze?

Poza sagą o kontrowersyjnych dyfuzorach, wysoki priorytet dyskusji pomiędzywładzami "jedynki", a zespołami ma również kwestiapieniędzy z transmisji telewizyjnych. Szefowie ekip F1 rządają wypłaceniazaległych sum, które rzekomo winien im jest Bernie Ecclestone.

 

Pięć zespołów z Polski w półfinałach VISTY

VISTA to światowe zawody, a jednocześnie program szkoleniowy dlamechaników i personelu punktów serwisowych Volvo Trucks i VolvoBuses,. Rozgrywany na pięciu kontynentach program  wszedł w fazęrozgrywek półfinałowych. Z rekordowej liczby 3500 zespołów z 70krajów zostało 150 drużyn liczących łącznie 600 uczestników.Wśród nich znalazło się 5 zespołów z Polski reprezentującychautoryzowane punkty serwisowe Volvo w Szczecinie, Kutnie i Rzgowie.

 

40-lecie zespółu Volvo Trucks ds. Badania Przyczyn Wypadków

Funkcjonujący w ramach Volvo Trucks Zespół ds. Badania PrzyczynWypadków, (Accident Research Team), obchodzi 40 –lecie swojegoistnienia oraz ciągłej pracy na rzecz bezpieczeństwa. W dużym stopniu, pracaZespołu ds. Badania Przyczyn Wypadków jest fundamentem wysoko cenionejreputacji Volvo Trucks w kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

 

F1: Jest porozumienie, zespoły zostają

Wszystkie teamy wchodzące w skład Stowarzyszenia Zespołów Formuły 1złożą w piątek do północy aplikacje w sprawie uczestnictwa wprzyszłorocznych mistrzostwach świata. Oznacza to koniec konfliktu FOTA zMiędzynarodową Federacją Samochodową (FIA).

 

WRC: Nowy zespół w MŚ

Istnieje duża szansa na pojawienie się nowego zespołu rajdowego w WRC. Jakdonosi magazyn Autosport jego założycielem ma być Ken Block, wschodzącagwiazda amerykańskich sportów motorowych. Drugim kierowcą zespołuprzypuszczalnie miałby zostać Chris Atkinson.

 

RSMP: Nowy zespół w sezonie 2010?

Jak nieoficjalnie dowiedziało się mojeauto.pl w przyszłym sezonie RajdowychMistrzostw Polski istnieje spora szansa na pojawienie się kolejnego,profesjonalnego zespołu rajdowego ze wsparciem potężnego sponsora.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

Zmiana zespołu

McLaren ogłosił, że od przyszłego roku do ich teamu dołączy Sam Michael, który przez ostatnie kilka sezonów związany był z zespołemFranka Williamsa pełniąc funkcję dyrektora technicznego.

 

Współwłaściciel zespołu NASCAR zamierza wejść do F1

Już raz amerykański zespół miał wejść do Formuły 1. Jak to sięskończyło wszyscy wiedzą. Teraz pojawia się kolejny chętny dospróbowania tortu z napisem Formuła 1, Gene Haas,współwłaściciel zespołu amerykańskiej serii NASCAR.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017