Wyszukiwałeś:

zespol

. Znaleziono 222 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zespol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 222 wszystkich):

Suzuki wskakuje do 1. ligi

Dobre informacje dochodzą z obozu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata. Wlecie 2007 roku do rajdowych rozgrywek WRC przystąpi zespół Suzuki. Pierwszyfakty zostaną podane na targach w Genewie.

 

Przetarg na A4 unieważniony

Zespół Arbitrów Urzędu Zamówień Publicznych po raz kolejny dokonałunieważnienia postępowania przetargowego na wybór wykonawcy 50 -kilometrowego odcinka A4 od Zgorzelca do Krzyżowej (wartość kontraktu - 1,2mld zł). Unieważnienie tego postępowania nastąpiło na skutek protestujednej z firm wykonawczych – poinformowała GDDKiA.

 

WRC: Tytuł MŚ konstruktorów dla Forda

Zespół BP-Ford World Rally Team zapewnił sobie tytuł Rajdowego MistrzaŚwiata FIA w klasyfikacji zespołów fabrycznych. Marcus Groenholm i TimoRautiainen w Fordzie Focus RS WRC odnieśli w Rajdzie Nowej Zelandii swojeszóste zwycięstwo w tym sezonie. Drugie miejsce ze stratą 56 sekund zajęlijadący takim samym samochodem Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen.

 

Scania Top Team 2007

Rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs na najlepszy zespół mechanikówScania, który był jednocześnie pierwszym etapem międzynarodowego konkursuScania Top Team 2007.

 

KERS, czyli duży problem Formuły 1

Od 2009 roku bolidy Formuły 1 mogłyby być napędzane jednostkami opartymi nanapędzie hybrydowym. Mogłyby, gdyby nie fakt, że wokół zastosowanianowatorskiego systemu KERS pojawia się szereg kontrowersji. I to już nie tylkona linii zespoły F1 - FIA ale także pomiędzy szefami samych zespołów.

 

Formuła 1 tańsza o 30% dzięki nowym przepisom

Radykalna redukcja sesji testowych i korzystniejsze warunki zakupusilników dla niefabrycznych zespołów. To jedne z najważniejszychzmian w regulaminie Formuły 1, które mają w nadchodzącym sezonieuczynić z królowej motosportu tańszymi, bardziej ekologicznymi i conajważniejsze z punktu widzenia kibiców, bardziej efektownymiwyścigami.

 

Pięć zespołów z Polski w półfinałach VISTY

VISTA to światowe zawody, a jednocześnie program szkoleniowy dlamechaników i personelu punktów serwisowych Volvo Trucks i VolvoBuses,. Rozgrywany na pięciu kontynentach program  wszedł w fazęrozgrywek półfinałowych. Z rekordowej liczby 3500 zespołów z 70krajów zostało 150 drużyn liczących łącznie 600 uczestników.Wśród nich znalazło się 5 zespołów z Polski reprezentującychautoryzowane punkty serwisowe Volvo w Szczecinie, Kutnie i Rzgowie.

 

F1: Kolejny skandal - FIA i FOTA bez porozumienia

FIA i FOTA znowu bez porozumienia w sprawie regulaminu Formuły 1 na 2010 rok.Spotkanie na niemieckim torze Nuerburgring przedstawicieli ZwiązkuZespołów Formuły 1 - FOTA z przedstawicielami technicznej grupyroboczej FIA zakończyło się skandalem. Poszło o minimalną wagę bolidu iobniżenie kosztów.

 

F1: Nowi w Formule 1

W przyszłym roku rywalizację urozmaicą cztery debiutujące teamy: CamposMeta, Manor GP, USF1 i Lotus. Przegląd Sportowy przedstawia krótkącharakterystykę każdego z nowych zespołów F1.

 

Renault ostrzega: F1 musi się zmienić

Decyzja o przyszłości Renault w Formule 1 ma zapaść do końca roku, aledyrektor zarządzający Renault Carlos Ghosn ostrzega, że Formuła 1 musi sięzmienić, bo inaczej dla zespołów ryzyko przestanie być opłacalne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017