Wyszukiwałeś:

zielony X

plastik X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zielony plastik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Zielony cee'd

jak zielone, jak ja widze ze jest bialy :-)) czyzby autor byl daltonista?? :))) ~roberto

 

Ekologiczne wykładziny

Mitsubishi Motors we współpracy z Toray Industries zajeło się tworzeniembardzo wytrzymałego materiału, który będzie używany do okrywania podłogi wsamochodach. Powstanie on z połączenia polylaktydu (PLA) z włóknemnylonowym.

 

Proekologiczny Mitsubishi Concept-cX

Podczas 62. Salonu Samochodowego we Frankfurcie Mitsubishi po raz pierwszyzademonstruje w Europie, poprzez model Concept-cX, swoją regionalną strategięśrodowiskową.

 

Koncepty Mitsubishi na Tokio

Dopiero co kończy się wystawa samochodowa we Frankfurcie, a już pojawiająsię pierwsze informacje o nowościach, jakie zostaną zaprezentowane wpaździerniku na targach w Tokio. Mitsubishi pokaże tam trzy swoje modelekoncepcyjne.

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z głównychcelów koncernów motoryzacyjnych. Niektóre"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

Najlepsze elektryczne auto

Mitsubishi i-MiEV — pionierski miejski samochód elektrycznyMitsubishi — został wybrany "Elektrycznym pojazdem roku 2009".Nagrodę wręczono podczas ceremonii GreenFleet w Guildhall, w Londynie.

 

Honda Insight: Kwiatki za oszczędność

Czy hybrydowy znaczy ekologiczny? Czy hybrydowy może znaczyć takżedynamiczny? To tylko dwa z kilku pytań, jakie nasuwały się nam do głowyzanim wsiedliśmy do wnętrza Hondy Insight. Tygodniowy test tego modelupozwolił nam choć w pewnej części znaleźć odpowiedzi na dręczące naspytania.

 

Seat Leon Cupra R: Grasz w zielone?

Podobno wszystko co niedojrzałe jest zielone. Być może. Ale podobno nie wprzypadku Seata Leona Cupra R. To zdaniem marki najbardziej dojrzały owoc,którego smak pochodzi ze skąpanej w słońcu Hiszpanii.

 

Nowy, zielony materiał od Mitsubishi

Mitsubishi opracowało nowy materiał pokrycia wewnętrznych powierzchni kabinypasażerskiej, łączący politereftalan etylenu (PET) oraz włóknabawełny. Materiał będzie nowym dodatkiem do linii „zielonychplastików”, czyli technologii oryginalnych materiałówkoncernu MMC pochodzenia roślinnego.

 

Dywaniki z... roślin. Kupisz takie?

Mitsubishi we współpracy z kilkoma firmami opracowała dywanikipodłogowe wykonane przy użyciu włókien bio-polietylenu (bio-PE)pochodzenia roślinnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zielony plastik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017