Wyszukiwałeś:

zima

. Znaleziono 1874 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zima

Spróbuj też wyszukać: szyba zima rysunki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1874 wszystkich):

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Ostatni dzwonek! Przygotuj auto na zimę!

Pierwszy atak zimy już za nami. Ponieważ jednak miał on miejsce stosunkowowcześnie, z pewnością jest jeszcze wielu kierowców, którzy nieprzygotowali się, a właściwie swojego pojazdu, na zbliżający się okresjesienno-zimowy. A pamiętajmy, że odpowiednio przygotowany samochód tonajlepsza pomoc w ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

Zima tuż tuż - zadbaj o auto!

Mimo bardzo optymistycznych zapowiedzi o tym, że przez najbliższe dni średniatemperatura za oknami będzie się utrzymywać w okolicach kilkunastu stopniCelsjusza, należy pamiętać że do zimy już niedaleko. Właśnie teraz jestnajwyższy czas żeby pomyśleć o samochodzie i zadbać o to by minusowetemperatury nie mogły nas unieruchomić.

 

Jak szybko przygotować samochód do zimy?

Już od paru dni na naszych samochodach zaczyna pojawiać się nalot w postaciszronu. Co prawda jest już za pięć dwunasta, ale wielu kierowców zbraku czasu dopiero teraz zacznie się zastanawiać jak przygotowaćsamochód do zimy. Podpowiadamy na co zwrócić szczególnąuwagę zanim nastaną mrozy.

 

Diesel zimą

Obecne jednostki wysokoprężne są coraz bardziej zaawansowanymitechnologicznie konstrukcjami i nie ustępują już znacząco silnikombenzynowym w żadnej kwestii. Pewne problemy mogą pojawić się zimą, przywyjątkowo dużych mrozach. I choć tegoroczna zima bardziej przypomina jesień,to jednak warto dowiedzieć się, jakich podstawowych zasad powinniśmyprzestrzegać, by nie mieć kłopotów z uruchomieniem naszego diesla, gdyw końcu nastaną ujemne temperatury.

 

Wciąż jeszcze jest zima

Choć większość z nas coraz niespokojniej spogląda w kierunku nadchodzącejwiosny, to pamiętajmy, że zima jeszcze nie odpuściła na dobre i nie razmoże pokazać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego też ważne, byśmy o tympamiętali w kontekście naszego auta i ewentualnego uzupełnianiapłynów eksploatacyjnych.

 

Idzie zima. Twój samochód jest gotowy?

Za oknami co prawda nie ma jeszcze śniegu, ale kolory zmieniają się już nacoraz bardziej białe. Do tego temperatura oscyluje już w okolicach zera ztendencją na minus. To ostatni gwizdek, by przygotować nasze auto do zimy.

 

Zima za pasem. To nam może grozić

Lada dzień w całym kraju ma rozszaleć się już zima. Czekają nas i ujemnetemperatury, i opady śniegu. To oczywiście mało ciekawy czas dlakierowców, którzy częściej niż w innych porach roku muszą sięliczyć z problemami ze swoim autem.

 

Jak przygotować auto do zimy?

Wstajesz rano, najpierw czujesz przeszywające Cię zimno, a po chwilisłyszysz, jak rzęsisty deszcz za oknem śmieje się z Ciebie, że musiszwstać, gdy słońce jeszcze smacznie śpi. Listopad pełną gębą, a tooznacza, że to ostatni dzwonek na przygotowanie auta do zimy.

 

O tym pamiętaj przed zimą

Zima to trudny okres nie tylko dla samych kierowców, którzy musząwykazać się odpowiednią techniką jazdy, ale i dla samochodów. Śnieg,błoto pośniegowe, sól na drogach czy ujemne temperatury mogą okazaćsię zabójcze dla naszych aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017