Wyszukiwałeś:

zimny X

silnik X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zimny silnik

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Radiowóz dla szeryfa

Nawet amerykański szeryf musi czasem skorzystać z solidnej konstrukcjiopracowanej przez niemieckich inżynierów, aby jego wózmógł podołać bandytom rozbijającym się coraz mocniejszymi autami.Firma GeigerCars przygotowała na takie okazje specjalnie stuningowanego HummeraH2, dysponującego niebagatelną mocą 700 KM.

 

Mercedes klasa C: Gwiazda z klasą

Niemiecka marka pochodząca ze Stuttgartu, której logo totrójramienna gwiazda umieszczona w okręgu, już od wielu lat zdążyłaprzyzwyczaić do tego, że produkuje pojazdy solidne, eleganckie i...drogie. Donaszej redakcji trafił niedawno nowy Mercedes Klasy C. Sprawdziliśmy czysamochód godnie kontynuuje tradycję i nie musi niczego udowadniać.

 

Seat Exeo – pierwsze wrażenia

Na początku listopada w Barcelonie Seat przedpremierowo pokazał swójnowy model w segmencie D – Exeo. Nasza redakcja jako jedna z pierwszychmogła się przekonać o zaletach hiszpańskiej limuzyny.

 

Ciężki żywot krótkodystansowca

Poranne wstawanie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Dlasilników samochodowych sprawa wygląda bardzo podobnie.Szczególnie wtedy, gdy serwujemy im o świcie ciężką pracę, jakąjest jazda na niedogrzanym silniku przy krótkich dystansach.

 

Hyundai H1: Jeszcze więcej niż van

Jeśli minivany czy klasyczne vany, nawet w wersjach siedmioosobowych, towciąż za mało na Twoje potrzeby, niezbędne będzie sięgnięcie po cośjeszcze większego. Właściwie pozostaje nam wówczas zwrócićsię w stronę segmentu aut... użytkowych i poszperać wśródwariantów osobowych. Jedną z takich opcji może być Hyundai H1.

 

Niskie temperatury, a ochrona silnika

Jednym z największych wyzwań dla oleju silnikowego jest ochronaelementów silnika podczas rozruchu w niskich temperaturach. Uruchomieniesamochodu w takich warunkach, bez odpowiedniego smarowania, może powodowaćzużycie silnika, a z czasem narazić nas na wysokie koszty naprawy. Mimo iż zaoknami lato, warto za wczasu zdobyć wiedzę w tym temacie.

 

Alternatywne tankowanie

Podwyżki cen paliw to rzecz tak oczywista jak grudniowy śnieg. Tylko, żeczasami następują one częściej niż zwykle i dla  świętego spokojuzwykle są usprawiedliwione "bardzo ważnymi" sprawami. W czasie gdypolitycy tłumaczą się w mediach dziurami, budżetami i podatkami, kierowcymają sposoby jak w tani dla nich sposób uzupełnić niedobory paliwa wbaku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zimny silnik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017