Wyszukiwałeś:

zjazdy X

A2 X

. Znaleziono 52 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zjazdy z A2

Spróbuj też wyszukać: zjazdy z A2 warszawa zjazdy z A2 Poznań zjazdy z A2 wiskitki zyrardow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

A2 - można by jechać ale...

Na nowobudowanym odcinku autostrady A2 trwa wyścig z czasem. Najwięcej praczostało na odcinku poznańskim, na łódzkim trwają już wykończeniowe pracekosmetyczne. Potem rozpoczną się procedury odbioru i wydawania zezwoleń....

 

A2 i A4 dłużej bezpłatne

GDDKiA unieważniła przetarg na budowę systemu poboru opłat na państwowychodcinkach autostrad A2 (100 km A2 z Łodzi do Konina) i A4 (190 km z Katowic doWrocławia). Nawet jeśli uda się wyłonić zwycięzców w kolejnymprzetargu w tym roku - za przejazd państwowymi odcinkami A2 i A4 zaczniemypłacić najwcześniej pod koniec 2009.

 

Nadszedł czas na autostradę do stolicy

Wkrótce budowa 91 kilometrowego odcinka autostrady A2 na trasieŁódź (Stryków) - Warszawa (Konotopa) stanie się faktem.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała 28 wrześniaumowy na projekt i budowę tego strategicznego odcinka trasy. Harmonogram pracprzewiduje wybudowanie pięciu odcinków autostrady Stryków -Konotopa do końca maja 2012 r. Dzięki temu zapewnione będzie autostradowepołączenie Warszawa-Łódź-Poznań-Berlin.

 

Betonują A2 do Świecka

Od rozpoczęcia budowy kluczowego dla tranzytu na liniiwschód-zachód odcinka autostrady A2 do Świecka minęły zaledwiecztery miesiące. W tym tygodniu drogowcy zaczną układać betonowąnawierzchnię jezdni na trzykilometrowym odcinku. Otwarcie autostrady planowanejest na koniec 2011 roku - pół roku wcześniej niż przewiduje umowa.

 

Autostrada A2 na Mazowszu – konsultacje społeczne

Otwarta dla społeczeństwa rozprawa administracyjna dotyczyła budowy fragmentuautostrady A2 na odcinku od granicy województwa do węzła Konotopa.Spotkanie w Pruszkowie było ostatnim etapem konsultacji społecznych przedwydaniem pozwolenia na budowę 44 km.

 

Autostrada A2 z Łodzi do Warszawy ma być gotowa na EURO 2012

Budowa autostrady A2 z Łodzi do Warszawy na terenie województwałódzkiego oficjalnie rozpoczęta. - Autostrada A2 ma połączyć dwabardzo ważne miasta w Polsce - stolicę i Łódź. Tak naprawdę jest tojednak droga do Europy. Autostrada A2 ma służyć kibicom, którzy będąprzyjeżdżać do stolicy na otwarcie mistrzostw Europy w 2012 roku - zapewniłminister Cezary Grabarczyk. Budowa całej trasy wyniesie ponad 3,2 mld zł.

 

Odcinek A2 Konin-Stryków płatny!

Skończyła się sielanka. Znika kolejny odcinek autostrady w naszym kraju, poktórym mogliśmy poruszać się bez opłat. Od 1 lipca będziemy płacićza przejazd 103-kilometrowym odcinkiem autostrady A2 z Konina do Strykowa. Zakilometr kierowcy samochodów osobowych zapłacą 20 groszy.

 

Lubuskie chce węzłów na A2

Władze regionu lubuskiego naciskają na budowę docelowych węzłów naA2. - Samorząd Województwa Lubuskiego stanowczo domaga się realizacjiwszystkich docelowych węzłów na autostradzie A2 na tereniewojewództwa lubuskiego- czytamy w komunikacie.

 

A2 nie będzie zamknięta po Euro

Po zakończeniu mistrzostw EURO 2012 autostrada A2 nie zostanie zamknięta.Prace związane z dokończeniem kontraktu przez firmy Eurovia orazBoegl&Krysl realizujące odcinki A i C będą toczyły się "podruchem".

 

Zmiany na autostradowych punktach poboru opłat

GDDKiA opracowała projekt działań, który ma skrócić czasoczekiwania w kolejkach przed wjazdami i zjazdami z płatnych odcinkówautostrad. Projekt ten uwzględnia zmieniające się natężenie ruchu wzależności od pory dnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zjazdy z A2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017