Wyszukiwałeś:

zjazdy X

autostrady X

A1 X

. Znaleziono 15 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zjazdy z autostrady A1

Spróbuj też wyszukać: most północny Oplata za przejazd autostrada zjazd z autostrady A1 piekary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

Remonty dróg w kujawsko-pomorskim

Przebudowa dróg wojewódzkich nr 251 i 252 jest największą, zsześciu inwestycji drogowych współfinansowanych z RPO woj.kujawsko-pomorskiego. Inwestycja będzie realizowana etapami i zakończy się w2011 roku. Realizacja przedsięwzięcia usprawni komunikację autostrady A1 ikrajowej drogi nr 1, z krajową S 5.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Ruszyły modernizacje w kujawsko-pomorskim

Po zimowej przerwie ruszyły prace remontowo - modernizacyjne na drogachwojewódzkich w kujawsko-pomorskim. Kontynuowana jest między innymirealizacja największej z siedmiu inwestycji drogowychwspółfinansowanych z Regionalnego Programu OperacyjnegoWojewództwa Kujawsko-Pomorskiego, na wojewódzkich trasach nr 251 i252. Modernizacja 62 kilometrów dróg pochłonie ponad 95 mln zł.Realizacja przedsięwzięcia usprawni komunikację autostrady A1 i krajowejdrogi nr 1, z krajową S 5.

 

Wątek na forum: W drodze do bezpłatnych autostrad

Cel szczytny, aczkolwiek dla innych (z poza Śląska) użytkowników autostrady - niekorzystny. Ostanio kilka razy jechałem A4 przez Śląsk - tragedia! Duży ruch a raz nawet trafiłem na korek. Gdy będą wybudowane wszystkie odcinki A1 i A4 to gdy będą bezpłatne się po prostu zakorkują! ...już widzę bu...

 

Umowa na III podetap grudziądzkiej Średnicówki

Budową III podetapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu zajmie sięPrzedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. ze Starogardu Gdańskiego. Wartośćkontraktu wynosi ponad 44,7 mln zł. Budowa jezdni głównej III podetapuTrasy Średnicowej zgodnie z harmonogramem potrwa ok. 8 miesięcy zwyłączeniem miesięcy zimowych, w ciągu kolejnych 3 miesięcy powstaniewęzeł Konstytucji 3 Maja na Rządzu. Droga łączyć będzie autostradę A1 zdrogą krajową nr 55.

 

Prace nad Trasą Średnicową w Grudziądzu

W Grudziadzu trwają prace budowlane III podetapu Trasy Średnicowej. Etap tenzaplanowano jako odcinek drogi klasy G o długości  2,7 km z węzłemdrogowym - wiaduktem na wysokości ul. Konstytucji 3-go Maja oraz  mostkiemnad rzeką Rudniczanka. To strategiczna inwestycja dla miasta - droga pozwolipołączyć węzeł Grudziądz autostrady A1 z drogą krajową nr 55.

 

Otwarto zjazd z A1 do Grudziądza

17 grudnia otwarto Węzeł „Grudziądz” na koncesyjnym odcinkuautostrady A1. Kierowcy mogą już także korzystać z 2,7 km III odcinka TrasyŚrednicowej.

 

Prace odbiorowe na A1

W mijającym tygodniu na autostradzie A1 od Włocławka do Kowala rozpoczęłysię prace odbiorowe. Ma to na celu jak najszybsze udostepnienie kierowcom tego19 km odcinka autostrady A1. Na A1 prowadzono także dalsze prace na obiektach,układano ostatnie warstwy nawierzchni oraz kontynuowano prace porządkowe naMiejscach Obsługi Podróżnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zjazdy z autostrady A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018