Wyszukiwałeś:

zjazdy X

autostrady X

A1 X

. Znaleziono 66 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zjazdy z autostrady A1

Spróbuj też wyszukać: most północny Oplata za przejazd autostrada zjazd z autostrady A1 piekary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Autostrada A1 - kolejna, największa budowa Europy

- Budowa na 90 km odcinku Autostrady A1 pomiędzy Gdańskiem a Grudziądzemosiągnęła półmetek - zakomunikował w czerwcu Torbjoern Nohrstedt,Prezes Gdańsk Transport Company, koncesjonariusza Autostrady A1. To doskonałymoment na relację z placu budowy.

 

Autostrada A1 Bełk - Świerklany

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o złożeniuwniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na budowę autostrady A1na odcinku Bełk-Świerklany.

 

14 km autostrady A1 za 285 mln euro

Kilka dni temu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisałaumowę na budowę kolejnego odcinka autostrady A1. 14 km odcinek Bełk –Świerklany ma powstać w ciągu 21 miesięcy od daty rozpoczęcia robót.

 

Można budować A1 Stryków – Pyrzowice

W dniu wczorajszym (22.01.) została podpisana umowa na budowę i eksploatacjęautostrady A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice. Odcinek o długości 180 km- najdłuższy z dotychczas realizowanych - będzie wybudowany w systemiePartnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) przez Spółkę AutostradaPołudnie.

 

Węzeł Warlubie na A1 dostepny dla kierowców

Węzeł Warlubie na odcinku autostrady A1 Rusocin - Nowe Marzy został oddany 11miesięcy przed terminem. Otwarcie nowego zjazdu na trasie A1 ułatwipodróż kierowcom jadących autostradą w kierunku Grudziądza.

 

DW 548 - łącznik z A1 - w wariantach

Trwają prace nad projektem przebudowy DW nr 548 Stolno-Wąbrzeźno (woj.kujawsko-pomorskie). Trasa będzie ważnym połączeniem północnejczęści regionu z autostradą A1.

 

Otwarto zjazd z A1 do Grudziądza

17 grudnia otwarto Węzeł „Grudziądz” na koncesyjnym odcinkuautostrady A1. Kierowcy mogą już także korzystać z 2,7 km III odcinka TrasyŚrednicowej.

 

Kto dokończy prace na autostradzie A1?

Ogłoszony został przetarg nieograniczony na dokończenie prac nałódzkim odcinku autostrady A1. Przewiduje on kontynuacje robót nawęźle Kutno Wschód (A1/DK92), a także dokończenie prac na MOP-ach:Krzyżanów Wschód i Krzyżanów Zachód.

 

Budimex podpisał umowę na prace przy A1

Budimex podpisał z łódzkim oddziałem GDDKiA umowę na dokończenieprac na 15,2 – kilometrowym odcinku autostrady A1 po firmach Poldim i Bogla Krysl.

 

Prace odbiorowe na A1

W mijającym tygodniu na autostradzie A1 od Włocławka do Kowala rozpoczęłysię prace odbiorowe. Ma to na celu jak najszybsze udostepnienie kierowcom tego19 km odcinka autostrady A1. Na A1 prowadzono także dalsze prace na obiektach,układano ostatnie warstwy nawierzchni oraz kontynuowano prace porządkowe naMiejscach Obsługi Podróżnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zjazdy z autostrady A1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017