Wyszukiwałeś:

zlamana X

noga X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlamana noga

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Mazda CX-7: Definicja crossovera

Choć o crossoverach zwykło się mawiać, iż stanowią połączenie kilku klassamochodów, to jednak najbliżej jest im do aut pokroju SUV-ów,czyli takich, którymi nie strach zjechać z utwardzonej drogi. Jakiejednak są naprawdę crossovery? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzieMazdy CX-7, jednego z najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli tego nurtu,jaki jest obecnie dostępny na rynku.

 

Manekin jak prawdziwy pieszy

Volvo Cars skonstruowało nowy manekin do testowania systemówbezpieczeństwa swoich samochodów. Najnowszy członek rodziny ma na imięBob. Imituje mężczyznę średniego wzrostu.  W przeciwieństwie dopozostałych manekinów zderzeniowych nigdy nie będzie siedział w auciepodczas zderzenia. Jest pieszym, który ryzykuje, że zostanieprzejechany.

 

Audi A4: Prymus

Audi A4 z silnikiem 2.0 TDI jest jak szkolny prymus. Gładko zaczesana fryzura,wyprasowany mundurek, a w dzienniczku same piątki. I jak tu się do czegośprzyczepić?

 

Volkswagen Caravelle: Wyjście awaryjne

W pracy dziennikarza czasami tak bywa, że umówione na test auto zostajerozbite, ulega awarii, bądź zostaje sprzedane i wówczas, o ile mamytyle szczęścia, dostajemy w zastępstwie inną "testówkę".Tak też było i tym razem. Miał być Volkswagen Multivan, a do domu wracałemCaravelle. Niby te same rozmiary, niemal identyczne nadwozie i tylko inaczejwyposażone wnętrze. Czy więc Volkswagen Caravelle to tylko inna wersjawyposażeniowa Multivana, czy może całkowicie inny model?

 

Robert Kubica złamał nogę!

Co za pech! Ta wiadomość wydaje się wręcz niewiarygodna, ale niestety toprawda. Zagraniczne media od kilku godzin podają, że Robert Kubica złamałsobie nogę. Do zdarzenia doszło niedaleko domu. Co ciekawe noga zostałazłamana w tym samym miejscu co podczas feralnego Rajdu Andorry.

 

Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?

Wczoraj wieczorem świat obiegła informacja o złamaniu nogi przez Roberta Kubicę. Włoskie media podały, że polski kierowca poślizgnął się pod własnym domem i po upadku narzekał na ból. Po przewiezieniu do szpitala nogę prześwietlono i lekarze stwierdzili, że doszło do pęknięcia jednego ze złamań, którego Kubica doznał w lutym podczas wypadku.

 

Co słychać u Roberta Kubicy?

Od pechowego upadku Roberta Kubicy minęło kilka dni i jak donoszą najnowszeinformacje za tydzień Polak ma spróbować stawać na zoperowanej nodze.Wciąż jak bumerang powracają plotki dotyczące jego startów w Ferrari.

 

Wątek na forum: Test zderzeniowy EuroNCAP

Bardzo źle wspominam zderzenie czołowo-boczne.. Jako pasażer miałem złamaną prawą nogę w kości udowej, rękę w przedramieniu i ramieniu, 2 żebra, uraz kręgosłupa, potłuczoną głowę i wstrząśnienie mózgu.. Pana w dostawczaku obróciło na drodze, a moja dziewczyna nie umie jeździć jak rajdowiec i też ...

 

Suzuki SX4 S-Cross: Jeszcze lepszy

Większe, ale już bez włoskiego brata bliźniaka, Suzuki SX4 dlaodróżnienia dostało przydomek S-Cross, który idealnie oddajecharakter tego modelu. W świecie crossoverów dzieje się corazciekawiej, a druga generacja naszego Suzuki powinna mieć w tym temacie sporo dopowiedzenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zlamana noga".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017