Wyszukiwałeś:

zlodziej X

samochodowy X

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlodziej samochodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Odłącz zapłon złodziejowi

Kradzieże samochodów to ogólnoświatowa plaga. Firmyprześcigają się w opracowywaniu rozwiązań, które pozwolą skuteczniezniechęcić złodzieja lub uniemożliwić mu odjechanie naszym samochodem.General Motors opracował system, który pozwoli jednym kliknięciemodłączyć zapłon.

 

Blokada dla złodzieja

Nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Z takiego założenianie zawsze wychodzą producenci zestawów alarmowych, bowiem złodziejsamochodowy w dzisiejszych czasach oznacza wysoko wyszkolonego specjalistęzamiast osiłka w "firmowym" dresie.

 

Cadillac Escalade - popularny wśród złodziei

Amerykańscy złodzieje mają niezły gust - poza Escalade, najchętniejsięgają po usportowione coupe i półciężarówki Chevroleta.

 

Ukradli kilkaset aut

Głównie samochody marki Audi oraz Volkswagen padały łupem gangusamochodowego, zajmującego się także handlem kradzionymi autami orazpochodzącymi z nich częściami zamiennymi.

 

Rozbite grupy kradnące Toyoty i części do BMW

W ostatnich dniach polska policja rozbiła dwie grupy złodziei samochodowych.Pierwsza z nich, o zasięgu międzynarodowym, specjalizowała się wewłamaniach do BMW, zaś druga ma na swoim koncie kilkanaście skradzionych autmarki Toyota.

 

Jak się nie dać złodziejowi

Statystyki policyjne pokazują wyraźnie, że z roku na rok maleje liczbakradzieży samochodów oraz włamań do nich. Nie oznacza to jednak, żeryzyka nie ma, dlatego warto na każdym kroku zdawać sobie sprawę zpotencjalnego zagrożenia i zachowywać odpowiednie środki ostrożności.Jakie? Przedstawiamy poniżej.

 

Wakacje czynią złodzieja

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza że niebawem zaczną się żniwa dlazłodziei samochodowych. Przypominamy kilka ważnych zasad, dziękiktórym możemy zmniejszyć ryzyko włamania do samochodu lub jegokradzieży.

 

Łapali złodziei samochodowych w całej Unii

W 15 krajach Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, funkcjonariuszeprzeprowadzili akcję o kryptonimie "EuroCar", wymierzoną przeciwkoprzestępczości samochodowej. Na celowniku policjantów z Europyznalazły się komisy samochodowe, szroty, a także ustalone operacyjnie dziuple

 

Oto oręże do walki ze złodziejami aut

Według najnowszych statystyk policji tylko w pierwszych 6 miesiącach br.wszczęto 7.827 postępowań karnych w sprawach kradzieży samochodów. Wdobie rosnących cen AC warto zatem zastanowić się nad innymi formamizabezpieczeń. Skuteczną ochronę wydają się być lokalizatory GPS,które umożliwiają monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym.

 

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Można wymienić wiele powodów, dla których warto kupować autadanej marki czy wręcz konkretny model. I na odwrót. Znajdzie się sporoargumentów, by od niektórych samochodów trzymać się jaknajdalej. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć statystykipolicyjne dotyczące najczęściej kradzionych samochodów. Zobacz zatem,czy również Twój model jest w gronie podwyższonego ryzyka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zlodziej samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017