Wyszukiwałeś:

zlodziej X

samochodowy X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlodziej samochodowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

W Polsce kradną coraz mniej

W ciągu ostatnich 10 lat liczba skradzionych w Polsce samochodów spadłaczterokrotnie. Z roku na rok liczba kradzieży aut jest coraz mniejsza, atendencja ta nadal się utrzymuje. W porównaniu do innych krajówUnii Europejskiej, zagrożenie kradzieżami pojazdów w Polsce należy donajmniejszych w Europie.

 

Odłącz zapłon złodziejowi

Kradzieże samochodów to ogólnoświatowa plaga. Firmyprześcigają się w opracowywaniu rozwiązań, które pozwolą skuteczniezniechęcić złodzieja lub uniemożliwić mu odjechanie naszym samochodem.General Motors opracował system, który pozwoli jednym kliknięciemodłączyć zapłon.

 

Blokada dla złodzieja

Nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Z takiego założenianie zawsze wychodzą producenci zestawów alarmowych, bowiem złodziejsamochodowy w dzisiejszych czasach oznacza wysoko wyszkolonego specjalistęzamiast osiłka w "firmowym" dresie.

 

Więcej BMW już nie ukradną

Policjanci Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali dwie „dziuple”samochodowe na terenie kujawsko-pomorskiego. Odzyskali luksusowe samochody(głównie BMW) warte ponad 1 mln zł. Zatrzymali 5 osób,którym postawiono zarzuty m.in. udziału w zorganizowanej grupieprzestępczej. Grozi im kara do 15 lat więzienia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zlodziej samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017