Wyszukiwałeś:

zlodziej

. Znaleziono 191 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlodziej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 191 wszystkich):

Wątek na forum: Nie dla złodzieja

Właśnie dzisiaj ukradziono mi CITRENA C3, zostały mi tylko kluczyki. Proponuję aby testy nad zabezpieczeniami CITROENA zlecić polskim złodziejom. ~artur

 

Wątek na forum: Blokada dla złodzieja

Policja zdąży zatrzymać, chyba, że współdziała ze złodziejami... ~Theo

 

Blokada dla złodzieja

Nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Z takiego założenianie zawsze wychodzą producenci zestawów alarmowych, bowiem złodziejsamochodowy w dzisiejszych czasach oznacza wysoko wyszkolonego specjalistęzamiast osiłka w "firmowym" dresie.

 

Jak się nie dać złodziejowi

Statystyki policyjne pokazują wyraźnie, że z roku na rok maleje liczbakradzieży samochodów oraz włamań do nich. Nie oznacza to jednak, żeryzyka nie ma, dlatego warto na każdym kroku zdawać sobie sprawę zpotencjalnego zagrożenia i zachowywać odpowiednie środki ostrożności.Jakie? Przedstawiamy poniżej.

 

Wakacje czynią złodzieja

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza że niebawem zaczną się żniwa dlazłodziei samochodowych. Przypominamy kilka ważnych zasad, dziękiktórym możemy zmniejszyć ryzyko włamania do samochodu lub jegokradzieży.

 

Oto oręże do walki ze złodziejami aut

Według najnowszych statystyk policji tylko w pierwszych 6 miesiącach br.wszczęto 7.827 postępowań karnych w sprawach kradzieży samochodów. Wdobie rosnących cen AC warto zatem zastanowić się nad innymi formamizabezpieczeń. Skuteczną ochronę wydają się być lokalizatory GPS,które umożliwiają monitorowanie pojazdu w czasie rzeczywistym.

 

Sposób na złodzieja

Sezon wakacyjny jak co roku jest okresem żniw dla różnych jegomości,którzy trudnią się kolekcjonowaniem cudzej własności. Dlatego wartopomyśleć nad tym jak zabezpieczyć nasz samochód przed kradzieżą.

 

Jak uchronić się przed złodziejem?

Podobno nie ma zabezpieczenia, którego nie da się złamać. W przypadkuurządzeń antykradzieżowych chodzi o to, żeby utrudnić pracę złodziejowi.Co zatem wybrać, by czuć się bezpiecznie?

 

Wątek na forum: Jak uchronić się przed złodziejem?

Najlepsza ochrona przed złodziejem=Ubezpieczenie i tyle w temacie rysiekt01

 

Wątek na forum: Sposób na złodzieja

"Przede wszystkim jednak sami musimy brać pod uwagę to, by naszym samochodem nie kusić" - czyli co? mam nie jeździć moim autem i trzymać go tylko w garażu? czy może kupić kilkunastoletniego sztrucla, którym nikt nie będzie zainteresowany, także złodziej? czy może ubrudzić go tak by wygl...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017