Wyszukiwałeś:

zlomowanie X

pojazdu X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlomowanie pojazdu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Dopłaty są skuteczne

Wiele europejskich krajów w obliczu kryzysu panującego w sektorzemotoryzacyjnych zdecydowało się wprowadzić system dopłat do zakupu nowychaut przy jednoczesnym zezłomowaniu swojego starego pojazdu. Jaki efektprzyniosły te premie?

 

Jak pozbyć się złomu?

W pewnym momencie przychodzi taki czas, że nasze wysłużone czterykółka nie nadają się już nigdzie indziej jak na wieczny spoczynek. Wich przypadku wyrok brzmi: złomowanie. Zobaczmy jak zgodnie z prawem pozbyćsię "złomu".

 

Zniknie opłata recyklingowa

Jest duża szansa, że już wkrótce sprowadzenie samochodu używanegospoza granic Polski będzie tańsze o 500 zł. Ministerstwo Środowiskaprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o recyklingu pojazdów,zgodnie z którym zniknie obowiązek zapłaty opłaty recyklingowej.

 

Nawet 100 tys. kary za nielegalny demontaż

W Polsce kwitnie handel używanymi częściami samochodowymi. Jednak nie każdywie, że za wymontowywanie na "dziko" elementów pojazduwycofanego z eksploatacji, grozi kara nawet 100 tys. zł.

 

Zmiany w recyklingu pojazdów

Jak już informowaliśmy, trwają prace nad nowelizacją ustawy o recyklingupojazdów. Projektowane przepisy likwidują m.in. całkowicie obowiązektworzenia sieci jak i płacenia dotychczasowej opłaty 500 zł.

 

Nie będzie handlu złomowanymi autami

Kolejna zmiana projektu nowelizacji ustawy o recyklingu pojazdów.Wprowadzający na rynek pojazdy nowe bądź używane nie będą musielizapewniać rocznego poziomu zbierania. Wystarczy tylko, że zapewniąodpowiednią liczbę stacji demontażu.

 

Nie będzie opłaty recyklingowej

Nowelizacja ustawy o recyklingu pojazdów zakłada likwidację opłatyrecyklingowej w wysokości 500 zł oraz darmowe złomowanie wycofanych aut. Nazmianach w prawie suchej nitki nie zostawiają jednak przedstawiciele branżyrecyklingu.

 

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu

Przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi, jak zawsze, nakręca się spiralaobietnic, których spełnienie będzie wymagać sporych wydatków zbudżetu państwa. Jak zawsze też pojawia się pytanie, skąd wziąć na tośrodki. Związek Dealerów Samochodów podpowiada, że w samejmotoryzacji można uzyskać dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu.

 

Wątek na forum: co ze starym autem?

Chciałbym wystawić swoje stare już nie nadające się do użytku auto. Myślałem o jakiejś aukcji internetowej, bo słyszałem, że za złomowanie trzeba jeszcze dopłacać. Polecilibyście mi coś prócz allegro? Chciałbym jak najszybciej pozbyć się tego ciężaru i najlepiej nic nie płacić. Znajdź podobne forum Samochody

 

Wątek na forum: Złomowanie Wrocław i okolice

Gdzie mogę oddać samochód na złomowanie? Ile to kosztuje? ~wrocławon

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zlomowanie pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017