Wyszukiwałeś:

zlomowanie

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlomowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Za złomowanie aut zapłacą producenci i importerzy

Przyjęta przez Sejm ustawa o recyklingu pojazdów wycofanych zeksploatacji nakłada na producentów oraz importerów tych autobowiązek stworzenie sieci złomowania.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Dopłaty są skuteczne

Wiele europejskich krajów w obliczu kryzysu panującego w sektorzemotoryzacyjnych zdecydowało się wprowadzić system dopłat do zakupu nowychaut przy jednoczesnym zezłomowaniu swojego starego pojazdu. Jaki efektprzyniosły te premie?

 

Na wojnę z wrakami

Znamy je chyba wszyscy. Na polskich parkingach przyosiedlowych, na chodnikachczy gdzieś w mniej dostępnych miejscach. Są stare, brzydkie, zniszczone, anajczęściej także zdezelowane. Mowa tu o wrakach samochodów,których liczbę szacuje się nawet w milionach.

 

Jak pozbyć się złomu?

W pewnym momencie przychodzi taki czas, że nasze wysłużone czterykółka nie nadają się już nigdzie indziej jak na wieczny spoczynek. Wich przypadku wyrok brzmi: złomowanie. Zobaczmy jak zgodnie z prawem pozbyćsię "złomu".

 

Włosi na złom

Ponad połowa wszystkich złomowanych samochodów to Fiaty. - Najwięcejjest popularnych „maluchów” czyli Fiatów 126,które powoli znikają z polskich dróg. - mówi PrzemysławOleś z Olmetu, lidera w recyklingu samochodów na Śląsku.

 

Citroen powraca do akcji złomowania

W zeszłym roku Citroen Polska prowadził akcję, w ramach którejodkupywał od klientów, którzy zakupili nowy samochód ichstary model. Auto klienci zostawiali w rozliczeniu lub do złomowania. W marcuopcja ta powróciła do oferty Citroena.

 

Nie będzie opłaty recyklingowej

Nowelizacja ustawy o recyklingu pojazdów zakłada likwidację opłatyrecyklingowej w wysokości 500 zł oraz darmowe złomowanie wycofanych aut. Nazmianach w prawie suchej nitki nie zostawiają jednak przedstawiciele branżyrecyklingu.

 

Oto pomysł, jak zapewnić dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu

Przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi, jak zawsze, nakręca się spiralaobietnic, których spełnienie będzie wymagać sporych wydatków zbudżetu państwa. Jak zawsze też pojawia się pytanie, skąd wziąć na tośrodki. Związek Dealerów Samochodów podpowiada, że w samejmotoryzacji można uzyskać dodatkowe 4 miliardy wpływów do budżetu.

 

Wątek na forum: Złomowanie Wrocław i okolice

Gdzie mogę oddać samochód na złomowanie? Ile to kosztuje? ~wrocławon

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017