Wyszukiwałeś:

zlomowanie

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlomowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Za złomowanie aut zapłacą producenci i importerzy

Przyjęta przez Sejm ustawa o recyklingu pojazdów wycofanych zeksploatacji nakłada na producentów oraz importerów tych autobowiązek stworzenie sieci złomowania.

 

Czy będzie można zarejestrować auta wycofane z eksploatacji?

Jedna z proponowanych zmian ustawy Prawo o ruch drogowym zakłada, że wprzypadku pojazdów zabytkowych, historycznych wycofanych z eksploatacjibędzie możliwa ich powtórna rejestracja. Pomysłowi w takim kształciesprzeciwia się Forum Recyklingu Samochodów.

 

Czy będą dopłaty do nowych aut?

Spora grupa państw europejskich już stara się przeciwdziałać kryzysowi,wprowadzając różnego rodzaju zachęty do kupna nowych aut. U nas, jakna razie, przede wszystkim rozmawia się nad różnymi rozwiązaniami, akonkretów ciągle brak. Jest jednak światełko w tunelu i być może nawiosnę pakiet ustaw antykryzysowych wejdzie już w życie.

 

UE za dopłatami do nowych aut

Bardzo możliwe, że już wkrótce we wszystkich krajach Unii Europejskiejzostaną wprowadzone analogiczne przepisy wprowadzające dopłaty do kupowanychnowych samochodów.

 

Dopłaty do aut korzystne dla motoryzacji

Z początkiem roku niektóre kraje UE uruchomiły systemy dopłat zazłomowanie starych i zakup nowych aut. Okazuje się, że dzięki temu w EuropieŚrodkowo-Wschodniej wzrost produkcji odnotowują m.in. Dacia i Skoda a w Polsce- Fiat Auto Poland i VW Poznań. Wzrost produkcji widzą równieżniektórzy dostawcy eksportując części i komponenty do europejskichfabryk produkujących auta miejskie.

 

Austriacy też już dostają dopłaty

Od wczoraj Austria dołączyła do państw, które wypłacają tzw.premię ekologiczną do zakupu nowego samochodu przy jednoczesnym zezłomowaniuswojego starego auta.

 

Szóstka chętnych po Opla

Co najmniej sześciu chętnych jest zainteresowanych przejęciem marek Opel iVauxhall. Informację taką przekazał nowy szef General Motors, FritzHenderson, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów na tematzainteresowanych inwestorów.

 

"Tak" dla ekopodatku i dopłat do nowych aut

Za zastąpieniem obecnej akcyzy podatkiem ekologicznym, liczonym na podstawiewartości i czynników ekologicznych, opowiada się KonfederacjaPracodawców Polskich.

 

Dalsze spadki produkcji w branży motoryzacyjnej

Montaż nowych samochodów w krajach unijnych spadnie do poziomu 14,7miliona sztuk w 2009 roku, jeśli sprzedaż w Unii Europejskiej utrzyma się nadotychczasowym poziomie. Będzie to 15,6% spadek w stosunku do ubiegłego roku– wynika z najnowszej prognozy firmy PricewaterhouseCoopers.

 

Dopłaty są skuteczne

Wiele europejskich krajów w obliczu kryzysu panującego w sektorzemotoryzacyjnych zdecydowało się wprowadzić system dopłat do zakupu nowychaut przy jednoczesnym zezłomowaniu swojego starego pojazdu. Jaki efektprzyniosły te premie?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017