Wyszukiwałeś:

zlot

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlot

Spróbuj też wyszukać: honker oława

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Oficjalny zlot klubu Kia 4x4

W 2007 roku powstał klub miłośników samochodów marki Kia wyposażonych wnapęd na cztery koła. Patronat obejmuje nad nim firma Kia Motors Polska,która udziela klubowiczom zniżek na serwis, części zamienne, a takżeorganizuje ogólnopolskie zloty w terenie.

 

II zlot klubu Kia 4x4

W dniach 18-20 kwietnia 2008 odbędzie się drugi już zlot członkówklubu Kia 4x4. Tym razem miłośnicy off roadu spotkają się w Giżycku naMazurach.

 

I Zlot właścicieli Ssangyongów

W ostatni weekend maja firma SsangYong Poland zorganizowała I Zlotwłaścicieli i miłośników marki SsangYong. Impreza odbyła się wmiejscowości Cedzyna na kielecczyźnie.

 

Zlot miłośników Skody

Skoda zaprasza na ogólnopolski zlot miłośników iużytkowników samochodów swojej marki. Piątą już edycjęcorocznego spotkania - Škoda Obsession, tradycyjnie organizujeOgólnopolski Skodovka-Club.

 

60 Mustangów w jednym miejscu

Z okazji przypadającej na kwiecień br. 45. rocznicy wprowadzenia na ryneklegendarnego auta, jakim bez wątpienia jest Ford Mustang, w Łodzi odbędziesię I Ogólnopolski Zlot Mustangów. Będzie to doskonała okazjado obejrzenia w jednym miejscu co najmniej 60 egzemplarzy różnychgeneracji tego modelu.

 

Zlot Mitsumaniaków

Już w ostatni weekend sierpnia (28-30.08.09) odbędzie się siódmaedycja corocznego Zlotu Mitsumaniaków – oficjalnego klubuwielbicieli aut spod znaku Trzech Diamentów.

 

I Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów

W dniach 24-26 lipca w Małkocinie koło Stargardu Szczecińskiego miał miejsceI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów. Organizatorom udałosię zgromadzić ponad 30 samochodów- wszystkie miały więcej niż 25lat.

 

Największy zlot fanów Land Cruisera

W dniach 11-13 września br. w niemieckim miasteczku Buseck Beuern odbędziesię największy w Europie zlot miłośników Toyoty Land Cruisera.

 

XX-lecie Mazdy MX-5

Z okazji dwudziestolecia Mazdy MX-5 w Warszawie odbył się zlot właścicielioraz miłośników tego kultowego można już rzec roadstera, którynależy do najpopularniejszych na świecie dwumiejscowych aut sportowych.

 

50 urodziny MINI w Krakowie

Mini Kabriolet, Mini w ogrodzie, Mini „w kapslach”, Mini w pałacuBuckingham, Mini w wersji rajdowej – to tylko niektóre z 11najwspanialszych okazów Mini Morrisów, w różnycharanżacjach, które będzie można podziwiać w dniach 21-31października w Galerii Krakowskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017