Wyszukiwałeś:

zloty X

kluczyk X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zloty kluczyk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Wątek na forum: Toyota Auris: Złota Toyota

szkoda troche corollki, bo jednak z calą sympatią dla Toyoty i Aurisa (naprawde wyglada na bardzo fajne autko), to jednak nie jest to juz to samo, wiem ze nazwa nie powinna odgrywac zadnej roli, ale jednak mysle ze dla wielu nie-znawcow motoryzacji auris obecnie nic nie mowi, w przeciwien...

 

Nowa Panda w rękach Elle

Podczas premiery nowego Fiata Panda 100 HP w Wielkiej Brytanii, wręczonopierwszy zestaw kluczyków dla Elle MacPherson, australijskiej supermodelki,która od wielu lat jest zagorzałą fanką włoskiej marki.

 

Akumulator na srogą zimę

O istnieniu akumulatora przypominamy sobie najczęściej, kiedy podczaskilkunastostopniowych mrozów odmawia nam posłuszeństwa. Na nic wtedy nerwoweprzekręcanie kluczykiem. Aby zapobiec tego typu problemom, firma Boschwypuściła na rynek nowy, bezobsługowy akumulator.

 

Pierwsze egzemplarze GT-R w rękach klientów

Wczoraj podczas nieoficjalnej imprezy w jednym z salonów Nissana wStanach Zjednoczonych wręczono kluczyki do pierwszych egzemplarzy Nissana GT-R.Pierwszym szczęśliwcem był Daryl Alison, któremu kluczyki wręczyłkierowca wyścigowy Nissana Steve Millen.

 

Kosztowna pomyłka

Jest środek tygodnia. W natłoku zadań ważnych i mniej ważnych podjeżdżamyna stację benzynową, żeby zatankować samochód. Zdołowani upałem ikorkami, patrzymy na tablicę z cenami paliw, które już dawnoprzekroczyły kurs Funta Szterlinga. Bez większego namysłu chwytamy za"pistolet" i tankujemy do pełna. Po chwili słowa kasjerki -"Diesel z dwójki, 280 złotych" - wyrywają nas z amoku.

 

Na nowe drogi w Toruniu

Toruńscy radni podjęli uchwały w sprawie zaciągnięcia zobowiązańfinansowych na budowę dwóch dróg o strategicznym znaczeniu dlaTorunia. Dotyczy to odcinka od ul. Grudziądzkiej do Szosy Chełmińskiej,który jest częścią Trasy Średnicowej Północnej oraz fragmentuTrasy Staromostowej - od Węzła Kluczyki do Trasy Średnicowej Podgórza.Obydwie ulice są odcinkami tzw. głównego szkieletowego układudrogowego miasta.

 

Wątek na forum: Problem z odpalaniem Rozrusznik trze o zęby koła dwumasowego!!

Witam mam duży problem, ponieważ nie wiem cóż można poradzić z tym problemem, a raczej z zlokalizowaniem problemu... :(( Problem pojawia się przy odpalaniu, przekręcam kluczykiem i z silnika wydostają się straszne odgłosy tarcia " zęby o zęby " i faktycznie zęby rozrusznika o zęby koła dwumasoweg...

 

Otwórz Merca kluczykiem za 30 000 euro

Posiadanie drogiego modelu Mercedesa to jedno, ale otwieranie go zaprojektowanymna życzenie kluczykiem wykonanym z 18-karatowego złota to zupełnie co innego.

 

Zofia Klepacka odebrała kluczyki od Volkswagena Californii

Zofia Klepacka, nasza najlepsza obecnie windsurferka, otrzymała do swojejdyspozycji Volkswagena California. Model ten pozwoli jej na bardziej komfortowedocieranie na miejsce swoich kolejnych startów.

 

Złoty Nissan Leaf za złoty medal

Cztery lata temu Nissan nawiązał współpracę z Usainem Boltem,który otrzymał model GT-R pomalowany na złoto. Auto zostałozlicytowane za pokaźną sumę. Teraz japoński producent przygotował kolejnezłoto auto dla olimpijczyka.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zloty kluczyk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017