Wyszukiwałeś:

zly X

kierowca X

. Znaleziono 495 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zly kierowca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 495 wszystkich):

Lubimy szybko jeździć!

Szybka jazda ale jednocześnie dbałość o ekologię - tak w skróciemożna scharakteryzować polskiego kierowcę. Niestety, prawie wszyscyprzyznają się do popełniania mniejszych bądź większych grzeszków zakierownicą.

 

Wielozadaniowy kierowca

Zgodnie z badaniami brytyjskiego dziennika "The Daily Telegraph",statystyczny kierowca ponad 7 razy w przeciągu godziny jazdy reguluje radio, aponad 10 razy szuka czegoś w samochodzie, jednocześnie go prowadząc.

 

Jak poznać agresywnego kierowcę?

Agresywni kierowcy swoim sposobem jazdy często są przyczyną niebezpiecznychsytuacji na drodze. Okazuje się, że jest dość prosty sposób, jakpoznać, czy mamy do czynienia właśnie z takim kierowcą.

 

Kto lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Uważamy, że kobiety jeżdżą z większą kulturą i lepiej dostosowująprędkość do warunków na drodze, ale nie potrafią parkować, aobsługa techniczna samochodu to dla nich czarna magia – wynika z badańankietowych, przeprowadzonych przez serwis Yanosik.pl.

 

"Baba za kółkiem", czy bezpieczny kierowca?

70 procent łamiących ograniczenia prędkości w USA to kobiety – wynikaz opublikowanych niedawno badań amerykańskiej firmy Quality Planning.Postanowiliśmy sprawdzić, jak ta kwestia wygląda w naszym kraju.

 

Starszy kierowca - doświadczenie czy ryzyko?

Z jednej strony ogromne doświadczenie, nierzadko poparte nawet setkami tysięcyprzebytych kilometrów. Z drugiej jednak gorzej działające zmysły, a dotego gorsza kondycja fizyczna i możliwe różne dolegliwości. Czykierowcy w podeszłym wieku to zagrożenie na naszych drogach, czy też raczejkandydaci do miana wzorowego kierowcy?

 

Jeździmy bezpiecznie, ale łamiemy przepisy

Jakimi kierowcami są Polacy? Jeśli wierzyć badaniu, w którym sami sięocenialiśmy, jeździmy bezpiecznie i odpowiedzialnie, choć przyznajemy sięrównocześnie do łamania przepisów drogowych.

 

A Ty - jakim jesteś kierowcą?

W naszym prawie 40-milionowym kraju, ponad 20 milionówmieszkańców posiada prawo jazdy. Psychologowie przyjrzeli się kierowcomi zdarzeniom drogowym, w których oni uczestniczą, nie tylko podwzględem błędów w technice i taktyce jazdy. Przeanalizowali bowiemkierowców pod kątem zachowań, które kierują nimi podczas jazdy.

 

Walczą z agresywnymi kierowcami

Od sierpnia, na polecenie Komendanta Głównego Policji, MarkaDziałoszyńskiego, w wielu województwach działają specjalne zespołypolicji do zwalczania agresywnych zachowań na drodze. Są już pierwsze efektytych działań.

 

Najbardziej agresywni kierowcy

Poniedziałek. Poranny wyścig miejskimi arteriami. Każdy pędzi, co drugi spóźniony do pracy. Ten wymusza pierwszeństwo, tamten nie wpuszcza z podporządkowanej, klaksony, obraźliwe gesty. Myślicie, że w Polsce jeździmy agresywnie? Oto wyniki badań.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zly kierowca".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017