Wyszukiwałeś:

zmiana X

nazwy X

. Znaleziono 146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zmiana nazwy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

Rover jako Roewe

Jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży na chińskim rynku trafi zmodyfikowanyRover 75. Mająca prawa do tego modelu chińska firma SAIC zmuszona była jednakdo zmiany nazwy. Dlatego też auto to nazywać się będzie Roewe GrandPrestige.

 

PZPM w miejsce ZM SOIS

Na przełomie listopada i grudnia br. Związek Motoryzacyjny SOIS rozpoczynanowy etap swojej blisko 15-letniej działalności. Zmianie ulega nazwa i logotyporganizacji. Działając pod nową nazwą: Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego i z nowym logo, instytucja zamierza zintensyfikować swojedziałania tak, aby jeszcze skuteczniej realizować statutowe zadania.

 

DaimlerChrysler Leasing Polska Sp. z o.o. zmienia nazwę

DaimlerChrysler Leasing Polska zmienił nazwę na Mercedes-Benz LeasingPolska.Zmiana nazwy nastąpiła z dniem 11 stycznia 2008 roku, w którymdokonano wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 

Węzły na A4 otrzymają nowe nazwy

Prawdopodobnie już pod koniec bieżącego roku Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad wprowadzi nowe oznaczenia węzłów na śląskimodcinku autostrady A4. Tym samym urzędnicy uznali argumenty śląskichsamorządowców, którzy od pewnego czasu walczą o zmianę nazwwęzłów.

 

Nowe nazwy węzłów w Pomorskiem

Jeszcze w tym roku na autostradzie A1 i Obwodnicy Trójmiasta GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku zmieni nazwywęzłów. Zmiany mają sprawić, by oznakowanie stało się bardziejczytelne dla użytkowników dróg, szczególnie tych spozawojewództwa pomorskiego.

 

F1: Zmiana nazwy nie taka prosta

Peter Sauber zapowiedział, że niebawem jego zespół złoży wniosek ozmianę nazwy z BMW Sauber Team, na Sauber Motorsport. Jednak taki zabieg możespowodować, że zespół nie otrzyma pieniędzy, przysługującychkażdej ekip z transmisji telewizyjnych.

 

Nowe nazwy węzłów

Rozpoczęła się budowa węzła na drodze w pobliżu Kutna, ale takżeporządkowane są nazwy węzłów na autostradzie i drogach ekspresowych.Chodzi o to, aby skrzyżowania na rozwijającej się stale siecigłównych dróg były logiczne, łatwo się kojarzyły z większymimiastami i pomagały kierowcom w określeniu pozycji na trasie. Dotychczasowe,robocze nazwy były przydzielane często np. od najbliższej wsi. 

 

Jaguar zmienia nazewnictwo

Według najnowszych doniesień Jaguar zmieni nazewnictwo swoich modeli.Prawdopodobnie nowe modele otrzymają alfanumeryczne nazwy.

 

Nowe nazwy węzłów drogowych ułatwią podróżowanie

Węzeł Kielce Zachód zamiast węzła Kostomłoty – zmiananazewnictwa węzłów drogowych planowana jest po ukończeniu budowynowych odcinków tras ekspresowych realizowanych przez kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Porsche zmusza Astona do zmiany nazwy Vantage'a GT3

Od czasu do czasu producenci aut wchodzą sobie w paradę z nazwami swoich modeli i konieczna jest zmiana ich nazewnictwa. Tym razem Porsche zmusiłoAston Martina do wymyślenia nowego imienia dla jego limitowanego modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zmiana nazwy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017