Wyszukiwałeś:

zmiana X

nazwy X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zmiana nazwy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Królik z Wolfsburga

Volkswagen ma zamiar przywrócić nazwę "Rabbit" dla sprzedawanego na rynkuamerykańskim oraz kanadyjskim modelu Golf.

 

PZPM w miejsce ZM SOIS

Na przełomie listopada i grudnia br. Związek Motoryzacyjny SOIS rozpoczynanowy etap swojej blisko 15-letniej działalności. Zmianie ulega nazwa i logotyporganizacji. Działając pod nową nazwą: Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego i z nowym logo, instytucja zamierza zintensyfikować swojedziałania tak, aby jeszcze skuteczniej realizować statutowe zadania.

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Pozostał tylko Daimler

Wczorajsze nadzwyczajne posiedzenie akcjonariuszy zakończyło definitywnietrwający 9 lat mariaż koncernów Daimler oraz Chrysler. Ostatnią niewiadomąbyła nazwa, pod jaką funkcjonować będzie teraz niemiecki koncern.

 

DaimlerChrysler Leasing Polska Sp. z o.o. zmienia nazwę

DaimlerChrysler Leasing Polska zmienił nazwę na Mercedes-Benz LeasingPolska.Zmiana nazwy nastąpiła z dniem 11 stycznia 2008 roku, w którymdokonano wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 

Mercedes CLC - małe coupe

Mercedes zaprezentował kolejną swoją nowość w ostatnim czasie. Tym razemprzyszła kolej na następcę C-klasy Sportcoupe, która od teraz będziesię nazywać CLC i będzie całkowicie odrębnym modelem w gamie niemieckiejmarki.

 

MAN "pozbył się" STARA

Starachowicki zakład należący do niemieckiego koncernu MAN, kilka dni temuzmienił nazwę. Zniknął z niej wyraz STAR, który był poniekądpamiątką po czasach świetności fabryki samochodów ciężarowych tejmarki.

 

Sośnica czy Gliwice?

Gliwice chcą, aby powstające skrzyżowanie autostrad A1, A4 i drogi krajowejnr 44, czyli węzeł Sośnica, otrzymał nową nazwę (węzeł Gliwice).Niestety wygląda na to, że Generalna Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad nie jest zainteresowana zmianą.

 

Węzły na A4 otrzymają nowe nazwy

Prawdopodobnie już pod koniec bieżącego roku Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad wprowadzi nowe oznaczenia węzłów na śląskimodcinku autostrady A4. Tym samym urzędnicy uznali argumenty śląskichsamorządowców, którzy od pewnego czasu walczą o zmianę nazwwęzłów.

 

Nie będzie Alfy Milano...

Zapowiadana na ten tydzień prezentacja następcy Alfy Romeo 147, którymiał się nazywać Milano, nie odbędzie się. Nieoczekiwanie bowiem pojawiłysię problemy z nazwą modelu, który najprawdopodobniej przywdziejenazwę Giullietta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zmiana nazwy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017