Wyszukiwałeś:

znaki X

drogowe X

. Znaleziono 129 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: znaki drogowe

Spróbuj też wyszukać: znaki znak b-1 znaki drogowe d-3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 129 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe radary na drogach

i jak zwykle pochowane w krzakach - z tymi fotoradarami to troche bez sensu, wszyscy kierowcy wiedza gdzie stoją, dodatkowo uprzedzaja o nich znaki drogowe, tak wiec tuz przed wszyscy zwalniaja a potem rura... ~lech

 

Już za miesiąc nowe znaki

Jako jedni z pierwszych publikujemy nowe znaki, jakie pojawią się na polskichdrogach najprawdopodobniej już od 1 maja.

 

Znaki drogowe wyświetlane na przedniej szybie

Firma Siemens VDO, jeden z liderów na rynku inteligentnychsystemów nawigacji, zaprezentował bardzo interesujący systemsamochodowy, który odczytuje znaki drogowe i po szybkiej analiziewyświetla informacje na przedniej szybie pojazdu.

 

Nowa wideonawigacja Blaupunkt: TravelPilot 700

Blaupunkt wprowadza na rynek kolejny zaawansowany technologicznie system PND.TravelPilot 700 to uniwersalne urządzenie nawigacyjne, komunikacyjne imultimedialne. TravelPilot 700 – jako pierwsze urządzenie na świecie -przekazuje na kolorowym wyświetlaczu realny obraz drogi. Zintegrowana kamerarozpoznaje także znaki drogowe z ograniczeniami prędkości.

 

Nowe znaki na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Nietypowe znaki informujące kierowców o zalecanej odległości międzypojazdami zostały ustawione na S6 obwodnicy Trójmiasta w okolicachwęzła Wysoka. Skorzystano z modelu francuskiego zaadoptowanego do polskichrealiów.

 

Nowe znaki drogowe

W związku z wprowadzeniem elektronicznego systemu poboru opłat na naszychdrogach pojawią się dwa nowe znaki drogowe.

 

Traffic Sign Recognition przeczyta znaki za Ciebie

Często nie zwracamy uwagi na znaki, które przy drodze zostałypostawione nie dlatego, że ktoś miał taki kaprys. Pojawił się system,który wyręczy nas w odczytywaniu znaków drogowych.

 

Polskie drogi są źle oznakowane

Znaki stojące w sprzeczności z organizacją ruchu, często zniszczone, zbytduże ich natężenie, nieczytelne oznakowanie poziome, reklamy przydrożneutrudniające odczytanie wszystkich znaków... Skąd my to znamy?Oczywiście z naszych dróg. Zauważyli to także konktrolerzy NIK,krytykując organizację ruchu na drogach gminnych, powiatowych iwojewódzkich.

 

Żółte znaki na drogach - o co chodzi?

Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe,żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Naszczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacjeprzeznaczone dla wojskowych.

 

Nowe znaki drogowe w Polsce

Na polskich drogach już niebawem spotkamy nowe znaki, oznaczające strefę czystego transportu i jej koniec. Ich zignorowanie grozi mandatem do 500złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "znaki drogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018