Wyszukiwałeś:

znaki X

drogowe X

. Znaleziono 377 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: znaki drogowe

Spróbuj też wyszukać: znaki znak b-1 znaki drogowe d-3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 377 wszystkich):

Już za miesiąc nowe znaki

Jako jedni z pierwszych publikujemy nowe znaki, jakie pojawią się na polskichdrogach najprawdopodobniej już od 1 maja.

 

Znaki drogowe wyświetlane na przedniej szybie

Firma Siemens VDO, jeden z liderów na rynku inteligentnychsystemów nawigacji, zaprezentował bardzo interesujący systemsamochodowy, który odczytuje znaki drogowe i po szybkiej analiziewyświetla informacje na przedniej szybie pojazdu.

 

Opel Insignia rozpozna znaki drogowe

Nie jest tajemnicą, że Opel dokłada wszelkich starań aby jego nowy modelInsignia był w przyszłości liderem segmentu D. Z tego też powodu producentsukcesywnie dokłada do tego auta szereg nowatorskich rozwiązań, chociażbytakich jak to ostatnie... system "Opel-Eye" ("Oko-Opla")służące rozpoznawaniu znaków drogowych podczas jazdy.

 

Będą nowe znaki drogowe

Ministerstwa Infrastruktury oraz Administracji i Spraw Wewnętrznychwprowadziły w październiku kilka nowych specjalnych oznakowań orazznaków drogowych, głównie odnoszących się do bezpieczeństwaruchu w tunelach.

 

Nowe znaki na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Nietypowe znaki informujące kierowców o zalecanej odległości międzypojazdami zostały ustawione na S6 obwodnicy Trójmiasta w okolicachwęzła Wysoka. Skorzystano z modelu francuskiego zaadoptowanego do polskichrealiów.

 

Nowe znaki drogowe

W związku z wprowadzeniem elektronicznego systemu poboru opłat na naszychdrogach pojawią się dwa nowe znaki drogowe.

 

2,5 tys. znaków zniknie z ulic Gdańska

Z ulic Gdańska zniknie 2,5 tys. niepotrzebnych znaków drogowych. Toefekt realizowanej przez Zarząd Dróg i Zieleni akcji „Mniej, nieznaczy gorzej”, podczas której miasto oczyszczane jest z nadmiernejilości oznakowania pionowego.

 

Traffic Sign Recognition przeczyta znaki za Ciebie

Często nie zwracamy uwagi na znaki, które przy drodze zostałypostawione nie dlatego, że ktoś miał taki kaprys. Pojawił się system,który wyręczy nas w odczytywaniu znaków drogowych.

 

Signal - znak drogowy przyszłości

Oznakowanie niektórych dróg pozostawia wiele do życzenia - i tonie tylko w naszym kraju. Ciężko jest nadążyć ze wszystkimi zmianami nadrogach, a niektóre zagrożenia po prostu nie mają swoichodpowiedników w oznakowaniu. Kalifornijska firma Signal Labs znalazaławyjście z tej sytuacji.

 

Signal - znak drogowy przyszłości

 

Signal Labs to kalifornijskie przedsiębiortwo, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa na drogach za pomocą systemu ostrzegania o groźnych i niebezpiecznych miejscach na drodze. Służy do tego zamontowany w aucie wyświetlacz Signal, który uzupełnia informacje ze znaków drogowych o dane zebrane przez Signal Labs na temat wypadków.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "znaki drogowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017