Wyszukiwałeś:

zuzycie X

paliwa X

. Znaleziono 3463 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zuzycie paliwa

Spróbuj też wyszukać: zuzycie paliwa audi a 4 zuzycie paliwa ford fiesta zuzycie paliwa dacia duster

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3463 wszystkich):

Proste sposoby na ograniczenie zużycia paliwa o 15 procent

Test przeprowadzony wspólnie przez firmę Michelin i Volvo Trucksudowodnił, że przestrzegając prawidłowej geometrii ustawienia kół iciśnień w oponach można w typowym zestawie drogowym zaoszczędzić 8000 eurorocznie na kosztach paliwa.

 

Redukcja zużycia paliwa po francusku

Renault Truck prowadzi badania nad sprawdzeniem, jak zjawiskotermoelektryczności można wykorzystać do obniżenia zużycia paliwa. Programpod nazwą „RENOTER”, ma na celu zbadanie możliwości odzyskuciepła z gazów wydechowych i przekształcenia go w energięelektryczną. Badania prowadzone przez ostatnie trzy lata mają się zakończyćw październiku 2011.

 

Oszczędność paliwa według Scanii

Z badań i bogatych doświadczeń marki Scania wynika, że oszczędność paliwazależy od trzech fundamentalnych czynników: pojazdu, kierowcy i serwisu.I właśnie w tych obszarach, a także na ich styku – dzięki wdrożeniusystemów wspomagających kierowcę – istnieją znaczne możliwościredukcji zużycia paliwa, dostępne dla każdego.

 

Te gumy pozwolą oszczędzić paliwo

W czasach, gdy zasoby naturalne są towarem deficytowym, coraz ważniejsząrolę zaczyna odgrywać wydajność silników. Kluczową rolę,która pozwoli nam zaoszczędzić nieco paliwa, coraz częściejodgrywają także opony. Na autostradach opony przyczyniają się obecnie dojednej piątej zużycia paliwa, zaś w ruchu miejskim liczba ta może sięgaćnawet 30%.

 

Jak zmniejszyć zużycie paliwa

W obliczu wzrastających cen paliw, firmy z sektora transportu drogowegoposzukują dodatkowych informacji, które pozwolą im znacznie zmniejszyćzużycie paliwa – wynika z badania, przeprowadzonego przez Goodyear DunlopTires Europe. Aby omówić przyszłość europejskiego transportudrogowego i podzielić się najlepszym praktykami w dziedzinie podnoszeniaefektywności paliwowej, Goodyear Dunlop 25 stycznia 2012 roku organizuje wBrukseli Sympozjum ekonomiki jazdy w europejskim transporcie drogowym.

 

Zaoszczędź do 5 procent paliwa

Nowa usługa Volvo Trucks – Doradztwo Paliwowe – ułatwia firmomtransportowym ograniczanie wydatków na paliwo. Doradca paliwowy pomagafirmie zarówno w planowaniu, jak i monitorowaniu zużycia paliwa.Uzyskane w ten sposób oszczędności są trwałe i mogą wynieść nawet5 procent.

 

Iveco Stralis tańsze w użytkowaniu

Iveco wprowadziło do rodziny modelu Stralis pakiet rozwiązań (EfficiencyPack) pozwalających ograniczyć koszty użytkowania pojazdu w zakresie zużyciapaliwa oraz kosztów serwisu.

 

Nowy sposób Mercedesa na niższe spalanie

Postęp technologiczny w motoryzacji wydaje się nie mieć żadnych ograniczeń.Mercedes wprowadza właśnie tłoki wykonane z wysokowytrzymałej stali, co wpołączeniu z unikalną techniką powlekania gładzi cylindrowych ma obniżyćzużycie paliwa i emisję zanieczyszczeń.

 

Jak producenci aut ściemniają na zużyciu paliwa?

O tym, ze producenci aut zaniżają oficjalne wyniki zużycia paliwa i emisjidwutlenku węgla wiedzieliśmy już od dawna. Szczegółowe wyniki badańskali tego procederu mogą jednak powodować duże zdziwienie.

 

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Japoński kompakt ustanowił rekord Guinessa pod względem minimalnego zużycia paliwa na trasie obejmującej 24 kraje Unii Europejskiej. Rezultat robi naprawdę spore wrażenie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zuzycie paliwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017