Wyszukiwałeś:

zwiazki X

zawodowe X

. Znaleziono 116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zwiazki zawodowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 116 wszystkich):

Wątek na forum: Czesi mają nowe radiowozy

Dobry interes. Zobaczcie, uczcie się od Czechów. Czesi zawsze mieli głowę na karku i potrafili myśleć. Po pierwsze Škoda trafiła dobry kontrakt i wyprzedała modele przed liftem, po drugie czeski podatnik zapłaci mniej za solidne samochody, po trzecie pomimo, że to marka VW duża część zysków zosta...

 

Będzie strajk w Michelin?

Związki zawodowe działające w olsztyńskim zakładzie należącym dofrancuskiego koncernu Michelin domagają się podwyżek płac. Niestetynegocjacje prowadzone z zarządem nie zakończyły się porozumieniem.Niewykluczone, że zostanie zorganizowany strajk.

 

Będą zwolnienia w Kraśniku

Związki zawodowe w Fabryce Łożysk Toczonych w Kraśniku otrzymały w zeszłymtygodniu pismo zarządu firmy dotyczące planowanych zwolnień. Ze względu nakłopoty ekonomiczne i brak kolejnych zamówień, konieczna jest redukcjazatrudniania. Pracę może stracić około 370 osób.

 

Zwolnienia grupowe w Starachowicach

Pracowników starachowickiej fabryki MAN Star Trucks & Buses czekajązwolnienia grupowe. Koncern planuje redukcję zatrudnienia aż o 300osób. Aktualnie trwają rozmowy pomiędzy zarządem firmy, a związkamizawodowymi.

 

MAN: Wynegocjowali mniej zwolnień

Zakończyły się negocjacje prowadzone między zarządem firmy i związkamizawodowymi w starachowickiej fabryce należącej do koncernu MAN. Rozmowydotyczyły planowanych zwolnień grupowych. Ostatecznie pracę straci 150pracowników, a kolejnym 85 nie zostaną przedłużone umowy na czasokreślony.

 

MAN już zwalnia

W starachowickich zakładach należących do niemieckiego koncernu MANrozpoczęły się zwolnienia grupowe. Oficjalnie pracownicy mieli otrzymywaćwymówienia od dziś, jednak jak poinformowały związki zawodowe,pierwsze wypowiedzenia wręczono już 4 grudnia.

 

Kolejne zwolnienia w Starachowicach?

Związki zawodowe działające w fabryce MAN-a w Starachowicach obawiają siękolejnych redukcji etatów. Jeszcze nie zakończyły się prowadzone odgrudnia ubiegłego roku zwolnienia grupowe, jednak już wiadomo, że planyprodukcyjne na 2009 rok zostały drastycznie zmniejszone.

 

NSZZ Solidarność: niekompletny pakiet antykryzysowy

Rządowy projekt tzw. ustawy antykryzysowej nie odnosi się do całego 13 -punktowego pakietu uzgodnionego między związkami zawodowymi i pracodawcami wKomisji Trójstronnej – uważają związkowcy.

 

Związki zawodowe wywierają nacisk na GM

Pisaliśmy już o planach, a w zasadzie już decyzji o zamknięciu fabryki Oplaw Antwerpii z powodu braku dobrego inwestora. Teraz jednak związki zawodowedochodzą do głosu.

 

Możliwe wzrosty Fiata w Polsce

Produkcja w Stanach Zjednoczonych, Polsce i Serbii może wzrosnąć, jeśliplany podniesienia produkcji we Włoszech spalą na panewce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zwiazki zawodowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017