Wyszukiwałeś:

zwierze

. Znaleziono 525 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zwierze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 525 wszystkich):

Wątek na forum: Zwierzę kontra samochód

O właśnie, powinno się rozwinąć temat o tym, jak ubiegać się o odszkodowanie za uderzenie w wybiegające na drogę z lasu zwierzę, mając jedynie polisę OC. W praktyce wygląda to tak, że kierowcy na własną rękę naprawiają auta nie starając się o odszkodowanie, ponieważ nie wiedzą, że takie prawo im ...

 

Zielone mosty dla zwierząt

Na dobre ruszyła budowa pierwszego dużego przejścia dla zwierząt nad drogąkrajową w regionie świętokrzyskim. Największy tego typu obiekt powstaje wramach budowy odcinka Skarżysko-Występa drogi ekspresowej nr 7. W związku zbudową przejścia dla zwierząt w lipcu planowane jest zamkniecie drogi nr 7 wokolicy Baranowskiej Góry i skierowanie ruchu na specjalny objazd,który jest aktualnie budowany.

 

Zwierzę kontra samochód

Według policyjnych statystyk na polskich drogach ginie codziennie 17osób. Co czwarta okręcając się samochodem wokół drzewa.Część zmotoryzowanych jest ofiarami wypadków z udziałem dzikichzwierząt. A tego typu zdarzenia regularnie nasilają się w okresie jesiennym.

 

Ostrzeże przed łosiem na drodze

Zwierzęta zabite na drodze przez przejeżdżające samochody wpisały się jużna dobre w pejzaż dróg. Prosto z Azji nadszedł pomysł, który maeliminować wypadki spowodowane wybiegnięciem zwierzęcia na drogę.

 

Uwaga na zwierzęta na drodze

Drogowcy z olsztyńskiego oddziału GDDKiA myślą nad rozwiązaniami,które pozwolą na zmniejszenie ilości kolizji z dzikimi zwierzętami nadrodze krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Do kolizji samochodów zezwierzętami na oddanej przed niemal dwoma laty ośmiokilometrowej trasie zeSpręcowa do Barcikowa dochodzi coraz częściej. Stara droga nr 51 była wąskai kręta, prędkość jaką rozwijały na niej samochody była niewielka i dokolizji z dzikimi zwierzętami dochodziło rzadko. Obecnie, na niektórychodcinkach prowadzącej do granicy z Rosją drogi potrzebne są dodatkoweprzejścia dla dużych zwierząt.

 

Aby uniknąć kolizji ze zwierzęciem

Volvo pracuje nad nowym systemem bezpieczeństwa - Animal Detection -który ostrzega i uruchamia automatyczne hamowanie w przypadku pojawieniasię zwierzęcia na drodze. Nowy system zostanie wprowadzony na rynek za kilkalat.

 

Pierwsze przejście dla zwierząt w świętokrzyskim

Pierwsze w regionie świętokrzyskim „tunelowe" przejście dlazwierząt dużych i średnich powstanie w ramach budowy kieleckiej obwodnicy wciągu drogi ekspresowej S7. Rozpoczął się montaż oryginalnej konstrukcjiobiektu.

 

Uwaga! Dziki zwierz!

Początek jesieni to druga pora roku po wiośnie, kiedy najczęściej dochodzido wypadków samochodowych z udziałem dzikich zwierząt. W tej kwestiinie ma żartów. Uderzenie w dużego zwierzaka może się skończyćtragicznie nie tylko dla niego, ale także dla nas.

 

Jak przewozić zwierzęta w aucie

Nie możemy naszego psa zostawić w domu, a sąsiadka nie zaopiekuje się przezkilka dni kotem. My musimy wyjechać  i stajemy przed decyzjąprzewiezienia samochodem naszego milusińskiego. Radzimy jak zrobić tobezpiecznie i wygodnie.

 

Bezpieczna podróż ze zwierzętami

Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny.Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czyświnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupilepodróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więcwarto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takicheskapad?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017