Wyszukiwałeś:

zwierzeta X

drodze X

. Znaleziono 402 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: przy.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zwierzeta przy drodze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 402 wszystkich):

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Zielone mosty dla zwierząt

Na dobre ruszyła budowa pierwszego dużego przejścia dla zwierząt nad drogąkrajową w regionie świętokrzyskim. Największy tego typu obiekt powstaje wramach budowy odcinka Skarżysko-Występa drogi ekspresowej nr 7. W związku zbudową przejścia dla zwierząt w lipcu planowane jest zamkniecie drogi nr 7 wokolicy Baranowskiej Góry i skierowanie ruchu na specjalny objazd,który jest aktualnie budowany.

 

Zwierzę kontra samochód

Według policyjnych statystyk na polskich drogach ginie codziennie 17osób. Co czwarta okręcając się samochodem wokół drzewa.Część zmotoryzowanych jest ofiarami wypadków z udziałem dzikichzwierząt. A tego typu zdarzenia regularnie nasilają się w okresie jesiennym.

 

Ostrzeże przed łosiem na drodze

Zwierzęta zabite na drodze przez przejeżdżające samochody wpisały się jużna dobre w pejzaż dróg. Prosto z Azji nadszedł pomysł, który maeliminować wypadki spowodowane wybiegnięciem zwierzęcia na drogę.

 

Uwaga na zwierzęta na drodze

Drogowcy z olsztyńskiego oddziału GDDKiA myślą nad rozwiązaniami,które pozwolą na zmniejszenie ilości kolizji z dzikimi zwierzętami nadrodze krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Do kolizji samochodów zezwierzętami na oddanej przed niemal dwoma laty ośmiokilometrowej trasie zeSpręcowa do Barcikowa dochodzi coraz częściej. Stara droga nr 51 była wąskai kręta, prędkość jaką rozwijały na niej samochody była niewielka i dokolizji z dzikimi zwierzętami dochodziło rzadko. Obecnie, na niektórychodcinkach prowadzącej do granicy z Rosją drogi potrzebne są dodatkoweprzejścia dla dużych zwierząt.

 

Aby uniknąć kolizji ze zwierzęciem

Volvo pracuje nad nowym systemem bezpieczeństwa - Animal Detection -który ostrzega i uruchamia automatyczne hamowanie w przypadku pojawieniasię zwierzęcia na drodze. Nowy system zostanie wprowadzony na rynek za kilkalat.

 

Pierwsze przejście dla zwierząt w świętokrzyskim

Pierwsze w regionie świętokrzyskim „tunelowe" przejście dlazwierząt dużych i średnich powstanie w ramach budowy kieleckiej obwodnicy wciągu drogi ekspresowej S7. Rozpoczął się montaż oryginalnej konstrukcjiobiektu.

 

Ekspresówką wzdłuż wybrzeża

Ogłoszono przetargi na trzy odcinki drogi ekspresowej S6 w województwiezachodniopomorskim od Goleniowa do Koszalina. Dzięki tej drodze skrócisię dojazd do nadmorskich miejscowości, mocno utrudniony zwłaszcza w okresiewakacyjnym.

 

Droga S5 Wronczyn-Kościan Południe - podpisano umowę

GDDKiA podpisała umowę na zaprojektowanie i budowę kolejnego odcinka drogiekspresowej S5 pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem, od Wronczyna do KościanPołudnie. Zobacz, kiedy powstanie nowa droga i ile będzie kosztowała jejbudowa.

 

Zmiany w ruchu na drodze S7

Drogowcy planują kolejne zmiany w organizacji ruchu na drodze krajowej nr 7.Wszystko w związku z budowa drogi ekspresowej S7 od Radomia do granicywojewództw: świętokrzyskiego i mazowieckiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zwierzeta przy drodze".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017