Wyszukiwałeś:

zwierzeta X

drodze X

. Znaleziono 4 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: przy.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zwierzeta przy drodze

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Ekspresówki na dobrej drodze

Droga ekspresowa S10 i S5 jako element szybkiego połączenia ognisk aglomeracjibydgosko - toruńskiej umożliwi połączenie Bydgoszczy z Toruniem drogą owysokich parametrach, co zaowocuje skróceniem czasu podróży i poprawąbezpieczeństwa ruchu. Prace rozpoczną się pod koniec listopada i potrwają dokońca 2006 roku.

 

Zielone mosty dla zwierząt

Na dobre ruszyła budowa pierwszego dużego przejścia dla zwierząt nad drogąkrajową w regionie świętokrzyskim. Największy tego typu obiekt powstaje wramach budowy odcinka Skarżysko-Występa drogi ekspresowej nr 7. W związku zbudową przejścia dla zwierząt w lipcu planowane jest zamkniecie drogi nr 7 wokolicy Baranowskiej Góry i skierowanie ruchu na specjalny objazd,który jest aktualnie budowany.

 

Zwierzę kontra samochód

Według policyjnych statystyk na polskich drogach ginie codziennie 17osób. Co czwarta okręcając się samochodem wokół drzewa.Część zmotoryzowanych jest ofiarami wypadków z udziałem dzikichzwierząt. A tego typu zdarzenia regularnie nasilają się w okresie jesiennym.

 

Ostrzeże przed łosiem na drodze

Zwierzęta zabite na drodze przez przejeżdżające samochody wpisały się jużna dobre w pejzaż dróg. Prosto z Azji nadszedł pomysł, który maeliminować wypadki spowodowane wybiegnięciem zwierzęcia na drogę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zwierzeta przy drodze".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017