Wyszukiwałeś:

nowa

. Znaleziono 32048 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowa

Spróbuj też wyszukać: cng passat cc "Fahrsicherheit" 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32048 wszystkich):

Porozumienie dla obwodnicy Nowego Sącza

Podpisano porozumienie w sprawie budowy zachodniej obwodnicy Nowego Sącza -połączenie m. Brzezna z drogą krajową nr 28 w województwiemałopolskim. Przedmiotem porozumienia jest ustalenie zasad współpracypomiędzy czterema samorządami przy realizacji zadania. Wartość szacunkowaprzedsięwzięcia wynosi 49 mln zł.

 

Nowy Sącz otrzyma pieniądze z UE na obwodnicę

Nowy Sącz szykuje się do budowy zachodniej obwodnicy miasta. Połączy m.in.Brzezną z drogą krajową nr 28. Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi49 mln zł. Prawie 40 mln zł przyznał Zarząd Województwa w ramachMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Obwodnica ma powstać do 2014roku.

 

Nowy Mercedes SLK - wiemy już wszystko

Właśnie pojawiły się oficjalne informacje na temat nowego małego roadsteraMercedesa - SLK. Auto będzie dużo bardziej rozwinięte niż poprzednik ioferowało o wiele lepsze właściwości jezdne.

 

Premiery targów w Nowym Jorku

Właśnie rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Nowym Jorku. Impreza motoryzacyjna za oceanem przynosi wiele premier, które głównie nastawione są na tamtejszy rynek. Jednak w NJ pojawiło się kilka premier ważnych zarówno dla rynku europejskiego jak i globalnego.

 

Jest zgoda na budowę obwodnicy Nowej Soli

Po powtórnej ocenie projektu przez Departament Lubuskiego RegionalnegoProgramu Operacyjnego, Zarząd Województwa Lubuskiego wyraził zgodę narealizację inwestycji pn. „Budowa obwodnicy Nowej Soli - Etap I".

 

Nowa Kia Soul już jest

W Nowym Jorku koreański producent zaprezentował najnowszą generację auta,które zadebiutował po raz pierwszy na rynku w 2009 roku. Naamerykańskiej ziemi Kia pokazała nowego Soula.

 

Nowy Dodge Challanger i Charger w Nowym Jorku

Dodge szykuje emocjonującą premierę na zbliżających się targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku. Amerykanie na rodzimej ziemi pokażą nowągenerację Challengera i Chargera. Oto pierwsza zapowiedź!

 

Nowa Fabia sportowym autem o wyrazistym designie?

Jeszcze w tym miesiącu wystartuje produkcja nowej Skody Fabii. Samochódw nowym wydaniu w Polsce pojawi się na początku przyszłego roku. Czy wyglądauta kogoś zaskoczył?

 

Nowa Kia Optima prosto z Nowego Jorku

Kia klasy średniej jest szczególnie ważnym autem na rynku USA, stądjej debiut na nowojorskim salonie. Jednak w nowej odsłonie z pewnością powtórzy także europejski sukces - na Starym Kontynencie przywitamy ją już jesienią.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017