Wyszukiwałeś:

polskie

. Znaleziono 22713 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polskie

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia w ruchu samochodowym na trasie warszawa-częstochowa?

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22713 wszystkich):

Mapa Polskiej Motoryzacji

Jak w końcu jest z polskim przemysłem motoryzacyjnym: dobrze czy źle? Zjednej strony Panda i Zafira, z drugiej brak polskiej marki. Z jednej strony 8fabryk Faurecji w Polsce, z drugiej Kia i Toyota ”wybierają”sąsiadów...

 

Rajd Polski z super-oesem

Polski Związek Motorowy oraz Gmina Mikołajki zawarły porozumienie dotycząceorganizacji Rajdu Polski w latach 2009 - 2014. Nowa umowa dotyczy kontynuacjidotychczasowej współpracy, w wyniku której Rajd Polski będzieorganizowany w Mikołajkach przez kolejnych sześć sezonów. Kolejneedycje doczekają się także super-oesu.

 

Fiat nagrodzony

W ostatnim czasie Fiat odnosi same sukcesy. Ulokował w Polsce kilkanajważniejszych inwestycji, a poziom produkcji stale rośnie. Za swojedziałania Fiat Auto Poland został wyróżniony kilkoma prestiżowyminagrodami biznesowymi. 

 

Warszawo, mamy problem...

W polskich zakładach przemysłu motoryzacyjnego były już przestoje wprodukcji, teraz firmy coraz bardziej redukują zatrudnienie. Nie trzeba byćekonomistą, żeby postawić trafną diagnozę – ogólnoświatowykryzys coraz mocniej odbija się na rodzimej motoryzacji. Co będzie dalej?Jeśli rząd nie wprowadzi w życie radykalnych działań, prawdopodobniebranża wpadnie w jeszcze większe kłopoty, a tysiące ludzi straci pracę.

 

Rajd Polski czeka na Loeba i spółkę

Ostatni weekend czerwca tego roku będzie jedną z najważniejszych dat wkalendarzu nie tylko dla miłośników sportów motorowych w Polsce.To właśnie wtedy na malowniczych trasach wokół Mikołajek pojawi sięcała światowa czołówka, aby rywalizować o zwycięstwo i punkty doklasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Świata FIA. 66. Rajd Polski będzie bowiemósmą odsłoną tegorocznego cyklu.

 

Program EuroRAP w Polsce

5 marca 2009 roku ruszyła pierwsza polska kampania informacyjnamiędzynarodowego Projektu pt. „Europejski Atlas Bezpieczeństwa RuchuDrogowego” w ramach Europejskiego Programu Oceny Ryzyka na DrogachEuroRAP.

 

Polska niebezpieczna

Usiana czarnymi punktami mapa drogowa Polski jest tylko potwierdzeniem tego, oczym wszyscy w naszym kraju doskonale wiemy. Bezpieczeństwo ruchu drogowego wPolsce nie należy do wysokich. Co więcej, na tym polu wypadamy katastrofalnienie tylko na tle unijnych krajów ale również wielu innychpaństw.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

Godło Teraz Polska dla akumulatorów z Piastowa

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z Piastowa została Laureatem XXI edycjiKonkursu Teraz Polska. Konkurs Teraz Polska  wybiera i promuje dynamicznierozwijające się polskie przedsiębiorstwa i ich wysokiej jakości produkty iusługi. Zadaniem Konkursu Teraz Polska jest wyłonienie grupy najlepszychproduktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tychdotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym,technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

 

Bogata historia polskiej rundy WRC

LOTOS 71. Rajd Polski – drugi najstarszy rajd na świecie, impreza owspaniałej historii – wraca do kalendarza światowego czempionatu popięcioletniej przerwie. Tylko słynny Rajd Monte Carlo jest starszy od polskiejimprezy, więc przedstawiamy najciekawsze fakty z 93-letniej historii polskiegoklasyka.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017