Wyszukiwałeś:

przebieg X

drogi X

s5 X

bydgoszcz-żnin X

. Znaleziono 3 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przebieg drogi s5 bydgoszcz-żnin

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Ekspresowa przez Bydgoszcz mniej ważna

Rząd przesunął budowę ekspresowej drogi nr 5 na trasie Nowe Marzy –Bydgoszcz – Żnin z listy projektów priorytetowych na listęrezerwową. Zgodnie z dotychczasowymi założeniami ponad sto kilometrówekspresowej piątki miało powstać do 2013 r. Koszt inwestycji zapisanej wprogramie "Infrastruktura i Środowisko" oszacowano na 511,3 mln euro.

 

S5 – tylko na papierze?

Wraz z upływem czasu coraz mniej realna staje się budowa jednej zpriorytetowych tras – drogi ekspresowej S5. W tym momencie możnauogólnić, że ta droga istnieje tylko w planach, a jej powstanie przedEuro 2012 jest mocno zagrożone. Na części odcinków pojawiły sięopóźnienia, a aktualny etap realizacji większości z nich touzyskiwanie decyzji środowiskowych.

 

S5 - rozmowy o konkretach

Jest już decyzja o projektowaniu trasy S5. Oznacza to, że wkrótceGDDKiA rozpocznie procedurę przetargową na projektowanie trasy ekspresowej.Koszt prac na tym etapie to 60-70 mln zł. GDDKIA deklaruje, że na początkuprzyszłego roku ruszą pierwsze przetargi, na kolejne siedem odcinkówekspresówki. Włodarze Bydgoszczy oraz okolicznych powiatów i gminpostanowili omówić zakres możliwej współpracy z GeneralnąDyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017