Wyszukiwałeś:

przemysl

. Znaleziono 1698 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl

Spróbuj też wyszukać: przemysl-rybarzowice trasa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1698 wszystkich):

Wątek na forum: Przemyśl: inwestycje w obwodnice

Ciekawe dlaczego A4 nie ciągna do Przemyśla? Jadących do Lwowa przez Korczową ostrzegam - po stronie ukraińskiej w jakieś wiosce sa progi spowalniajace przystosowane do spowalniania transportera opancerzonego. Polecam jazde własnie przez Przemyśl i Medykę :-) ~dolnośląz...

 

Przemysł hutniczy dla motoryzacji

Polska może stać się atrakcyjnym dostawcą wysokiej jakości blach dlamotoryzacji. Inwestycje w tym kierunku zapowiada Mittal Steel Poland.

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Samochody, silniki, części - motoryzacyjne 'ciepłe bułeczki'

W okresie styczeń-lipiec br. przemysł motoryzacyjny w Polsce wyeksportowałprodukty na łączną wartość ponad 8 mld euro. Największym popytem narynkach europejskich cieszą się samochody osobowe i samochodytowarowo-osobowe, części i komponenty oraz silniki wysokoprężne. Ichłączny udział w eksporcie branży wyniósł prawie 87 proc.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

Motoryzacja najbardziej ekologiczna

Dzięki nowym technologiom dwadzieścia współczesnych samochodówemituje taką samą ilość substancji szkodliwych, jak jeden 30 lat temu.Potężne inwestycje w innowacje sprawiają, że przemysł motoryzacyjnywyznacza trendy wśród branż przyjaznych środowisku naturalnemu.

 

MG: Branżę motoryzacyjną traktujemy priorytetowo

- Przemysł motoryzacyjny jest istotną częścią polskiej gospodarki. Dlategointensywnie współpracujemy z przedstawicielami branży. Wspólnieprzygotowujemy rozwiązania, które podtrzymają zatrudnienie i zachęcąinwestorów do lokowania swoich projektów w Polsce –powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska na posiedzeniu SejmowejKomisji Gospodarki. Spotkanie poświęcone branży samochodowej odbyło się 6marca 2013 r. w Warszawie.

 

Przemyśl wydłuży obwodnicę

Przemyśl otrzyma dofinansowanie na prace związane z wydłużeniem wschodniejobwodnicy miasta. Chodzi o projekt „Budowa drogi obwodowej miastaPrzemyśla łączącej drogę krajową nr 28 z drogą wojewódzką nr855” o wartości ponad 142 mln zł (dofinansowanie z Unii Europejskiej tookoło 97,5 mln zł).

 

Konferencja "Motoryzacja ? Przemysł ? Nauka?

Stworzenie platformy współpracy dla branży motoryzacyjnej i środowiskbadawczo-rozwojowych, która poprawi konkurencyjność polskiegoprzemysłu to główny cel organizowanej 10 grudnia 2013 r. wMinisterstwie Gospodarki konferencji „Motoryzacja – Przemysł– Nauka”.

 

O perspektywach w branży motoryzacyjnej

- Przemysł motoryzacyjny jest bardzo istotną częścią polskiej gospodarki.Udział branży w przetwórstwie przemysłowym to blisko 12 proc., aliczba osób zatrudnionych w tym sektorze to 156 tys. osób –powiedziała wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017