Wyszukiwałeś:

przemysl

. Znaleziono 1900 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl

Spróbuj też wyszukać: przemysl-rybarzowice trasa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1900 wszystkich):

Wątek na forum: Przemyśl: inwestycje w obwodnice

Ciekawe dlaczego A4 nie ciągna do Przemyśla? Jadących do Lwowa przez Korczową ostrzegam - po stronie ukraińskiej w jakieś wiosce sa progi spowalniajace przystosowane do spowalniania transportera opancerzonego. Polecam jazde własnie przez Przemyśl i Medykę :-) ~dolnośląz...

 

Obwodnica Przemyśla wystartuje jeszcze w tym roku?

Wojewoda Podkarpacki wydał długo oczekiwaną decyzję o zezwoleniu narealizację inwestycji drogowej pn. „Budowa drogi obwodowej miastaPrzemyśla łączącej drogę krajową nr 77 z drogą krajową nr 28”.Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności. Decyzja jest ostatnim wymaganymelementem koniecznym do podpisania umowy o dofinansowanie oraz do ogłoszeniaprzetargu na realizację robót. Rozpoczęcie prac budowlanychprzewidywane jest na IV kwartał 2010 r.

 

Pieniądze na budowę obwodnicy Przemyśla

Budowa obwodnicy Przemyśla zostanie wsparta dofinansowaniem z funduszy UniiEuropejskiej w ramach Programu Rozwój Polski Wschodniej. Całkowitawartość projektu to ponad 327 mln zł, w tym dofinansowanie z EuropejskiegoFunduszu Rozwoju Regionalnego wyniesie około 187,2 mln zł. Projekt zostaniezrealizowany do końca 2012 roku.

 

Zapewnione finanse dla obwodnicy Przemyśla

Wschodnia obwodnica Przemyśla zostanie dofinansowana w ramach programuRozwój Polski Wschodniej. Obwodnica połączy drogę krajową nr 77,biegnącą w kierunku Rzeszowa, z drogą krajową nr 28, zmierzającą wkierunku granicy z Ukrainą w Medyce i dalej do Lwowa.

 

Wschodnia obwodnica Przemyśla

Budowa wschodniej drogi obwodowej miasta Przemyśla łączącej drogę krajowąnr 77 z drogą krajową nr 28 to największa przemyska inwestycja oddziesięcioleci.

 

Ostatnie prace na obwodnicy Przemyśla

15 października 2012 r. zakończy się budowa obwodnicy Przemyśla. ZarządDróg Miejskich w Przemyślu przewiduje, że droga zostanie oddana doużytku do końca 2012 r. Szacowany termin to listopad 2012. Teraz trwająostatnie prace, między innymi testy obciążeń mostu. Inwestycjęwspółfinansował Program Rozwój Polski Wschodniej. Most linowynad Sanem, dwa wiadukty, nowa droga i ronda otrzymały już nazwy.

 

Przemyśl ma obwodnicę i nowy most

Po dwóch latach budowy w Przemyślu został otwarty prawie 4- kilometrowyodcinek drogi obwodowej. Miasto zyskało także kolejną przeprawę przez San– nowy most. Warta prawie 250 mln inwestycja była wielkimprzedsięwzięciem logistycznym i budowlanym dla Przemyśla.

 

Przemyśl wydłuży obwodnicę

Przemyśl otrzyma dofinansowanie na prace związane z wydłużeniem wschodniejobwodnicy miasta. Chodzi o projekt „Budowa drogi obwodowej miastaPrzemyśla łączącej drogę krajową nr 28 z drogą wojewódzką nr855” o wartości ponad 142 mln zł (dofinansowanie z Unii Europejskiej tookoło 97,5 mln zł).

 

Wykonawca obwodnicy Przemyśla wyłoniony

Znamy wykonawcę drugiej części obwodnicy Przemyśla. Wyłoniony w przetarguwykonawca to Przedsiębiorstwo robót inżynieryjnych "POL-AQUA"S.A., a zaproponowana w ofercie cena za budowę blisko 4 km odcinka wynosi ponad88,9 mln zł.

 

Kolejne kilometry obwodnicy Przemyśla

Do użytku oddany został dodatkowy, 4-kilometrowy odcinek obwodnicy Przemyśla,który połączy drogę krajową nr 28 z drogą wojewódzką 855.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017