Wyszukiwałeś:

rover

. Znaleziono 413 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rover

Spróbuj też wyszukać: rover 75 rover 45 rover 400

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 413 wszystkich):

Ekstremalny Range Rover

Dla ludzi którzy uważali, że poprzednie Range Rovery nie miały w sobiesportowego charakteru, zaprojektowano ekskluzywny model Range Rover Sport HST.

 

Land Rover Freelander 2

Land Rover Freelander drugiej generacji, za oceanem sprzedawany pod zmienionąnazwą LR2, pojawi się na rynku już pod koniec tego roku.

 

Rover sprzedany?

Niemiecki producent samochodów BMW, w którego rękach znajdują się losybrytyjskiej marki Rover, nadal znajduje się w stanie pertraktacji z chińskimproducentem Shanghai Automotive Industry Corp. w sprawie przekazania prawwłasności.

 

Rover do Forda?

Marka Rover, w przeszłości duma brytyjskiej motoryzacji, obecnie przeżywanajwiększe zainteresowanie od czasów gdy zbankrutowała. Rozmowy z BMW,które jest aktualnym właścicielem marki, prowadzi właśnieamerykański Ford.

 

Gruboskórny Range Rover

Brytyjski Land Rover Range Rover dołączył do grona "samochodówochroniarzy". Kultowa terenówka oferowana jest także w sprzedaży wwersji opancerzonej "Armoured".

 

Range Rover Sport uhonorowany

Model Range Rover Sport, wprowadzony do sprzedaży w maju tego roku, otrzymałnagrodę: "SUV of the Year 2005" przyznawaną co roku przez brytyjskiBBC Top Gear Magazine.

 

Land Rover: Wykryto oszustwo podatkowe

Oficjalny importer samochodów marek Jaguar i Land Rover, firma JLRPolska, przestrzega przed zakupem aut marki Land Rover oferowanych jakosamochody ciężarowe i tym samym zwolnione z podatku akcyzowego.

 

Jaguar i Land Rover z dopłatami

Polska to jedno z niewielu państw UE, które nie wspierają wymianystarych aut na nowe. Dlatego też importer samochodów marki Jaguar i LandRover zdecydował się kontynuować akcję dopłacania do zakupu nowych aut.

 

Land Rover Discovery: Historia cz.1

W połowie lat 80-tych ubiegłego wieku w firmie Land Rover pojawił siępomysł stworzenia “młodszego brata” Range Rovera. Auto takiemiało z powodzeniem przejąć segment rynku zwolniony przez ten flagowy modelbrytyjskiej firmy, stopniowo „kierujący się” w stronępojazdów wyższej klasy. Tak powstał Land Rover Discovery.

 

Land Rover Discovery: Historia cz. 3

W roku 2004 Land Rover po raz kolejny podniósł poprzeczkę,przedstawiając w czasie targów motoryzacyjnych New York Motor Showswój, wzbudzający ogólny zachwyt, model – Discovery 3.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017