Wyszukiwałeś:

ruchu

. Znaleziono 7214 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruchu

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia w ruchu utrudnienia na e-75 bielsko tychy skasowanie komputera wymiany oleju skoda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7214 wszystkich):

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Wrocławska drogówka przeprowadziła wczoraj kolejną edycję akcji pt."Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Jej celem jest kontrola wmiejscach najbardziej zagrożonych wypadkiem uczestników ruchupozbawionych ochrony.

 

Zmiany organizacji ruchu na drogach 7, 77 i 79

W związku z budową nowego mostu w Sandomierzu w ciągu drogi 77 ikoniecznością skomunikowania obiektu z istniejącymi ulicami od 22 czerwca2010 wprowadzane będą zmiany organizacji ruchu w obrębie węzłaKraków (u zbiegu dróg 77 i 79 czyli ulic Lwowskiej, Żwirki iWigury oraz Alei Jana Pawła II). Zmieniono również organizację ruchuna odcinku Skarżysko - Występa budowanej drogi ekspresowej S7.

 

Nowa nitka obwodnicy Torunia oddana do ruchu

12 sierpnia został przełożony ruch na obwodnicy Torunia na zachodnią,wybudowanąwłaśnie jezdnię. Kierowcy pojadą już nową nitką mostu przezDrwęce. Nic nie zmieni się natomiast na moście przez Wisłę. Zachodnia nitkatej przeprawy zostanie otwarta dla ruchu na przełomie roku. To kolejny etapzmian w organizacji ruchu na obwodnicy Torunia związanych z budową autostradyA1, której częścią będzie w przyszłości obwodnica Torunia.

 

Zmiany w ruchu na świętokrzyskich krajówkach

W najbliższym czasie nastąpią zmiany organizacji ruchu na świętokrzyskichdrogach krajowych. Na kierowców zmiany czekają w Kielcach oraz naobiektach mostowych ekspresowej drogi S7 Skarżysko-Kamienna  –Występa.

 

Nowoczesny System Sterowania Ruchem w Małopolsce

W Małopolsce powstaje Zintegrowany System Sterowania Ruchem. Dzieki niemu, domarca przyszłego roku, jadąc do Tarnowa, Nowego Sącza czy Oświęcimiabędzie można sprawdzić czas przejazdu nie tylko na elektronicznych tablicachdrogowych, ale również na specjalnie do tego stworzonej aplikacjimobilnej obsługiwanej przez smartfony i tablety.

 

Zmiany w ruchu na obwodnicy Trójmiasta

Będzie łatwiej dla kierowców samochodów ciężarowychwłączających się do ruchu na Obwodnicę Trójmiasta. Zmiany woznakowaniu w połączeniu z dobudową fragmentu łącznicy mają spowodowaćradykalną poprawę płynności ruchu w obrębie węzła.

 

Zmiany w organizacji ruchu na mazowieckich drogach

W związku z prowadzonymi przez GDKKiA na terenie Mazowsza inwestycjami,konieczne stało się wprowadzenie nowych organizacji ruchu na wybranychodcinkach dróg.

 

Zmiany w organizacji ruchu na poznańskich ulicach

Od poniedziałku tj. 15 grudnia będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchuna ulicach Opolskiej, Czechosłowackiej i 28 Czerwca 1956 roku w Poznaniu.

 

Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu

Na terenie Mazowsza GDDKiA prowadzi inwestycje oraz remonty, dlatego teżwprowadzane są zmiany w organizacji ruchu.

 

Światowe Dni Młodzieży ? utrudnienia w ruchu

W czasie Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 27-31lipca br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaleca objazd dlaruchu tranzytowego po drogach krajowych wokół aglomeracji krakowskiej.Zobacz, które drogi omijać przez najbliższe dni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017