Wyszukiwałeś:

samochód

. Znaleziono 3290 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochód

Spróbuj też wyszukać: samochód Hummer ford focus niepali na wszystkie cylindry samochód opel zafira

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3290 wszystkich):

Futurystyczny super-samochód McLarena

O szumnie zapowiadanym, nowym modelu McLarena w motoryzacyjnym świecie byłojuż słychać od dawna. W sieci pojawiły się kolejne wizualizacjeprezentujące ultra-szybki samochód, który będzie sukcesorem modelu F1.

 

Samochód polskiego Internetu

Już jutro w godzinach wieczornych Internetowa Platforma Motoryzacyjnamojeauto.pl ogłosi wyniki plebiscytu "Internetowy Samochód Roku2007". Będzie to już czwarta edycja jedynego w Polsce konkursu, wktórym to Internauci w oparciu o statystyki oglądalności konfiguratoranowych samochodów vortalu mojeauto.pl dokonują wyborunajpopularniejszego pojazdu w ubiegłym roku.

 

Mercedes też ruszył z "kratkami"

Pięć modeli samochodów osobowych marki Mercedes jest obecniedostępnych w wersji z homologacją ciężarową. W tym roku do tej gamy autpozwalających na odliczenie pełnego VAT dołączą jeszcze 3 modele.

 

Absurd powrócił

Zmiana w przepisach dotycząca możliwości odliczania podatku VAT od zakupusamochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczej spowodowałapowrót na polski rynek samochodów z kratką, a w tym także modeluPorsche z homologacją ciężarową.

 

Koniec kratek?

Choć niczym grzyby po deszczu w ostatnich tygodniach na rynku zaczęłypojawiać się auta z kratką, to już wkrótce może okazać się, że napróżno. Być może odliczenie 100% podatku VAT będzie możliwe wprzypadku zakupu wszystkich samochodów wykorzystywanych w prowadzonejdziałalności gospodarczej.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Pomysł na VAT od aut pod krytyką

Pomysł Ministerstwa Finansów, aby ponownie ograniczyć możliwośćodliczania podatku VAT od samochodów osobowych wykorzystywanych wfirmach, a także od paliwa do tychże aut, spotkał się z ogromną krytyką zróżnych stron. - Takie rozwiązanie jest niedopuszczalne - alarmujem.in. KPP.

 

Będzie podatek od służbowego auta

Około 50% polskich pracodawców, którzy posiadają flotysamochodów, pozwala swoim pracownikom na prywatne wykorzystanie autasłużbowego. Wraz z zapowiadaną nowelizacją ustawy o PIT już wkrótcebędzie się to wiązało z wyższym podatkiem płaconym przezpracowników, bądź przez firmy.

 

KPP: Przez zmiany w VAT budżet straci

Zgoda Komisji Europejskiej, której efektem może być czasowy brakmożliwości odliczenia podatku VAT samochodów firmowych oraz od paliwado nich może przynieść mniejsze niż zakłada się wpływy do budżetupaństwa - uważa Konfederacja Pracodawców Polskich.

 

Kratki zostają!

Wczorajsza decyzja rządu z całą pewnością została ciepło przyjęta przeztysiące przedsiębiorców, a także przez działające na polskim rynkukoncerny motoryzacyjne. Z założeń do nowelizacji ustawy o podatku VATwycofano bowiem zagadnienia dotyczące odliczania tego podatku od zakupu paliwado samochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017