Wyszukiwałeś:

t

. Znaleziono 10645 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: t

Spróbuj też wyszukać: auto na t tribord Tojota Starlet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10645 wszystkich):

Car zmartwychwstał!

Podczas tegorocznego Concorso d` Eleganza Villa d`Este został zaprezentowanysamochód stworzony przez ożywioną po kilkudziesięciu latach rosyjską markęRusso-Bałt. Jej koncepcyjne studium zostało nazwane Impression.

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

Świętokrzyskie krajówki w TEN-T

Żadna ze świętokrzyskich dróg nie została zakwalifikowana doTranseuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, kiedy to negocjowaliśmy ten układw 2002 roku. Teraz w TEN-T mają szansę znaleźć się drogi krajowe nr 7 i 74.

 

Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet: Namiastka sportowca

Fiat Grande Punto w ciągu już trzech lat obecności na rynku zdołałwywalczyć sobie dość solidną pozycję wśród konkurencyjnego segmentumaluchów. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia. I teraz ze 120-konnymsilnikiem T-Jet z turbosprężarką zamierza powalczyć o klienta oczekującegood auta nieco więcej sportowych doznań.

 

Tłok

Tłok to ruchomy element silnika spalinowego (tłokowego), którego zadaniem jest sprężanie mieszanki paliwowo-powietrznej i zamianę jej w siłę, która spowoduje obracanie się silnika.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Raport usterkowości TÜV 2013

Toyoty, Mazdy, Volkswageny oraz Porsche 911. Gdyby sugerować się tylkowynikami najnowszego raportu usterkowości TÜV 2013, to, szukając najmniejawaryjnych aut na rynku wtórnym, powinniśmy w pierwszej kolejnościnaszą uwagę skierować na powyższe marki. Złota Plakietka, czyliwyróżnienie dla najmniej usterkowego modelu w tegorocznym rankingu,trafiła do Volkswagena Polo.

 

Turbo Ferrari California T

Wczoraj Ferrari pokazało odświeżoną Californię. Jednak nie jest to zwykłyfacelifting, gdyż Ferrari pokazuje samochód z nowym silnikiem.Turbodoładowania w drogowych samochodach z Maranello  nie było od wielulat.

 

Kolejne auto z turbo od Ferrari

W tym roku Ferrari zaprezentowało odświeżoną Californię w specjalnejwersji T. Auto posiada silnik turbodoładowany, który  zostanieprzeszczepiony do kolejnego modelu. Nowy model zostanie pokazany w Genewie.

 

VW T-Prime Concept GTE - tuż przed Touaregiem

T-Prime Copncept GTE, czyli najnowszy model studyjny z Wolfsburga zadebiutowałna targach w Pekinie. To przedsmak dużego SUV-a, szykowanego przez Volkswagena.Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Volkswagen Touareg.

 

Porsche 911 Carrera T ? budżetowe ?R?

Jeśli gubicie się w gamie Porsche 911, to nie mamy dobrych wieści. Niemieckiproducent zaprezentował właśnie kolejny wariant – model Carrera T.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018