Wyszukiwałeś:

transit

. Znaleziono 840 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transit

Spróbuj też wyszukać: transit syncro ducato transit wysokość

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 840 wszystkich):

Nowy Ford Transit

Już wkrótce na europejskich drogach zadebiutuje najnowsza generacjapopularnego Forda Transita. Nowy "dostawczak" pojawi się w znaczniezmienionej sylwetce, z nowymi silnikami i technologami w zakresiebezpieczeństwa i wyposażenia.

 

Nowy Ford Transit w Polsce!

W całej swojej czterdziestoletniej karierze na rynku motoryzacyjnym, samochódten nigdy nie trzymał się tak dobrze jak dziś. W przeciągu tych latefektywnie zmieniał on oblicze z surowego samochodu dostawczego na komfortowy,a wręcz gustowny samochód użytkowy. Najnowsza odsłona modelu Ford Transitzadebiutowała właśnie na polskim rynku.

 

Nowy Transit Vanem Roku

Nowy Ford Transit ledwie co zdążył zadebiutować na naszym rynku, a jużmiędzynarodowe jury uhonorowało go pierwszym miejscem w konkursie 'Van of theYear 2007'. Komisja oceniająca samochody stwierdziła, że nigdy dotąd niebyło tak zaciętej rywalizacji, jak w tegorocznej edycji.

 

Transit-limuzyna!

Europejski oddział Forda, zajmujący się również budową pojazdówkomercyjnych wybrał niecodzienny sposób uczczenia świeżo zdobytego tytułuVana Roku 2007 (International Van of the Year 2007) przez model Transit,konstruując ów samochód w rozmiarze XXL. Transit-limuzyna ma blisko 7,5 mdługości.

 

Ford Transit "w gazie"

Nowa generacja komercyjnego modelu Ford Transit dostępna jest w ofercieproducenta także z gazowym układem zasilania. Co ważne instalacja montowanajest seryjnie, w fabryce marki.

 

Ford Transit na sportowo

Podczas wystawy samochodów użytkowych w brytyjskim Birmingham, Fordzaprezentował sportową odsłonę popularnego na Wyspach oraz całej EuropieForda Transita. Limitowany w pięciuset egzemplarzach samochód jestprzeznaczony dla osób, które cenią sobie indywidualizm.

 

Nowości w gamie Transita

Przedwczoraj w Monachium odbyła się prezentacja nowych wersji Forda Transita,jednego z liderów segmentu aut dostawczych. Wśród nowości wariantównadwoziowych: Transit w pakiecie sportowym - SportVan i prototyp z tylną osiąbliźniaczą zaś wśród nowinek technicznych nowa sześciostopniowa skrzyniabiegów oraz mocny silnik 3.2 l. TDCi o mocy 200 KM.

 

Transit taksówką

Na rozpoczętych właśnie targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Fordzaprezentował prototypowy model Transit Connect Taxi, czyli specjalną wersjędostawczego pojazdu dostosowaną do roli taksówki.

 

Ford, Honda i VW informują o awariach

Ford Transit, Honda Legend oraz modele Volkswagena - Jetta i Golf Variantzostały objęte w ostatnim czasie w Polsce akcjami serwisowymi. To pierwszyprzypadek tak dużej liczby defektów samochodów różnychmarek w jednym czasie zgłoszonych do UOKiK w tym roku .

 

Ford Transit - najbardziej niezawodny dostawczak w UK

Koncern z USA został też uznany za producenta najmniej awaryjnych autdostawczych. To wyniki badania wśród brytyjskich firm leasingowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017