Wyszukiwałeś:

używane

. Znaleziono 1321 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: używane

Spróbuj też wyszukać: uŻywane OPLE ZAFIRA używane dacia używa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1321 wszystkich):

Wątek na forum: Jak używane, to tylko niemieckie

moja zasada: nowe japońskie a używane niemieckie ~alex

 

Używane samochody wciąż nie tanieją

Słabsze euro i import aut nie wpłynęły na ceny samochodów używanych.Wyraźne wzrosty wartości aut to efekt wprowadzenia nowych modeli. Kupujemycoraz więcej młodszych samochodów, w dobrym stanie technicznym -informuje Gazeta Prawna (GP).

 

Dlaczego używane z Niemiec są ładniejsze?

Tę ogólnie przyjętą opinię może potwierdzić każdy, kto choć razbył w salonie aut używanych za naszą zachodnią granicą. Czy faktycznieNiemcy bardziej dbają o samochody? Czy lepsze drogi mają wpływ na to, żesamochody nie mają spotykanych u nas rys i wgnieceń? Jak wytłumaczyćniemalże fabryczny stan wnętrz?

 

Wciąż nie stać nas na nowe auta

Tylko 8% Polaków, którzy zostali w 2010 roku właścicielamisamochodów, kupiło nowe auta. Pozostałe 92% osób wybrałosamochody używane. W większości przypadków zakupu auta z drugiej rękidokonano od osób prywatnych, a średnia cena używanego samochoduwyniosła 12,4 tys. zł.

 

A może używane części?

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia się granic, rynekużywanych aut ma się w naszym kraju świetnie. Obecnie niemal każdy możepozwolić sobie na nabycie samochodu, gorzej jednak później z jegoutrzymaniem. Dlatego często rodzi się pokusa, aby do jego naprawwykorzystywać również używane części. Będzie taniej, ale czybezpieczniej?

 

Nawet używane za drogie dla Polaków

Zmniejszają się możliwości nabywcze naszego społeczeństwa – nawetsamochody używane z zagranicy stają się zbyt drogie na kieszeń przeciętnegoPolaka. W latach 2009 – 2011 w porównaniu z poprzednim okresemnastąpił drastyczny spadek importu używanych samochodów.

 

Bez problemu kupisz używanego Forda

Zakup auta używanego zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, czasami nawetdość dużym. Jeśli w Twoim kręgu zainteresowania znajduje się marka Ford,to masz szansę uniknąć wielu rozterek z tym związanych. Ford Polskauruchomił właśnie program sprzedaży aut używanych "FordUżywane".

 

Tanie opony - nowe czy używane bądź bieżnikowane?

Oszczędzanie na oponach? Możliwości jest kilka. Kupno najtańszych opondostępnych na rynku, postawienie na używane opony bądź bieżnikowane.Możemy też całkowicie zrezygnować z zakupu kompletu zimowego ogumienia.Zawsze jednak miejmy z tyłu głowy możliwe zagrożenia wynikającego z takichwyborów.

 

Wątek na forum: A może używane części?

częśći używane są ok lepiej orginały jak ta chinszczyzna orginalna ~boob

 

Wątek na forum: Opony używane!

Moim zdaniem opony używane są również dobre tak jak i nowe, jak ktoś ma mniej pieniędzy to i tak jak kupi używane opony to na nich polata kilka lat sam kupuję opony używane i mam je ok.4 lata a potem na nowo wymieniam używki ~fink10.5

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017