Wyszukiwałeś:

utrudnienie

. Znaleziono 1756 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: utrudnienie

Spróbuj też wyszukać: autostrada a4 utrudnienia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1756 wszystkich):

Uwaga na utrudnienia na Lubelszczyźnie

Przewężenia jezdni i ruch wahadłowy to oznaka rosnącej aktywności firmwykonujących przebudowy dróg krajowych na Lubelszczyźnie. Niestety,wiąże się to z utrudnieniami dla kierowców. W okresie świątecznymutrudnienia będą ograniczone do minimum - zapewnia GDDKiA w Lublinie.

 

Utrudnienia na trasie Lublin – Zamość

Kierowcy pokonujący drogę krajową nr 17 na trasie Lublin – Zamośćmuszą liczyć na utrudnienia pomiędzy Piaskami i Łopiennikiem. Po zimowejprzerwie ruszyła przebudowa tego odcinka. Prace będą prowadzone wróżnych miejscach niemal na całym 17 km odcinku DK 17, a sytuacja nadrodze będzie zmieniała się z dnia na dzień. Remont potrwa do listopada br.

 

Utrudnienia na obwodnicy Krakowa

Prace związane z przebudową autostradowej obwodnicy Krakowa na odcinkupomiędzy węzłem w Opatkowicach a ulicą Kąpielową wkroczyły w kolejnąfazę, która niesie ze sobą utrudnienia dla kierowców.

 

Wakacyjne utrudnienia drogowe w Krakowie

- W lipcu i sierpniu panuje mniejszy ruch, wielu krakowian wyjeżdża z miasta,nie ma też studentów. Dlatego w tym właśnie czasie realizujemy wieleinwestycji drogowych   – mówi Joanna Niedziałkowska,dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Wiążąsię z tym utrudnienia dla kierowców. Największe kłopoty napotkamy wzwiązku z kompleksową przebudową ronda Ofiar Katynia.

 

Kraków: utrudnienia na pl. Bohaterów Getta

Od 4 sierpnia przez najbliższe dwa tygodnie pojawią się utrudnienia w ruchuna placu Bohaterów Getta w Krakowie.

 

Warszawa: utrudnienia na Zawiślańskiej

Kolejne utrudnienia w ruchu drogowym w stolicy. Wyłączona z ruchu jest jezdniaul. Zawiślańskiej w rejonie ul. Deseniowej. Ruch odbywa się po drodzetymczasowej.

 

Zgierz, Sieradz, Bełchatów – utrudnienia na drogach

Remonty i przebudowy dróg w okolicach Zgierza, Sieradza, Bełchatowapowodują, że kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Ruch wahadłowy,ograniczenia prędkości to tylko niektóre z utrudnień czekających napodróżujących. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwojazdy. Po remontach poprawią się warunki i bezpieczeństwo jazdy.

 

Utrudnienia na S1 i DK 1

Z dniem 26 września br. rozpocznie się remont nawierzchni drogi S1Bielsko-Biała – Cieszyn. utrudnienia związane z remontem nawierzchniwystąpią również w dniach 26-27 września 2011 r. na DK 1 w m.Czechowice-Dziedzice.

 

Utrudnienia na DK 1 Bielsko Biała - Tychy

W najbliższych dniach kierowcy napotkają na utrudnienia na drodze krajowej nr1 w województwie śląskim. Remont nawierzchni prowadzony będzie naodcinku Bielsko-Biała - Tychy.

 

Utrudnienia na DK 10 w zachodniopomorskim

Nowa organizacja ruchu obowiązuje na obwodnicy Kobylanki. Dodatkowo ruszyłyremonty i utrudnienia w ruchu na "dziesiątce" między Szczecinem aStargardem Szczecińskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017