Wyszukiwałeś:

volkswagen

. Znaleziono 1925 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volkswagen

Spróbuj też wyszukać: volkswagen golf volkswagen touran volkswagen polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1925 wszystkich):

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelukompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

Koncern Volkswagen rekordowo

2005 rok był rekordowym dla koncernu Volkswagen. Na całym świecie nabywcówznalazło 5,24 miliona samochodów. Oznacza to wzrost o 3,2 procent w stosunkudo roku poprzedniego.

 

Volkswagen Magotan - nowoczesna limuzyna

Spółka FAW-Volkswagen zaprezentowała po raz pierwszy nowy okręt flagowy VW -Magotana. To specjalnie dostosowane do chińskiego rynku auto to bliźniakcieszącego się wielką popularnością nie tylko w Europie Passata.

 

Volkswagen Magotan - nowoczesna limuzyna

Spółka FAW-Volkswagen zaprezentowała po raz pierwszy nowy okręt flagowy VW -Magotana. To specjalnie dostosowane do chińskiego rynku auto to bliźniakcieszącego się wielką popularnością nie tylko w Europie Passata.

 

Volkswagen na Olimpiadzie

W dniach 8 – 24 sierpnia ok. 10.000 sportowców z ponad 200krajów weźmie udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich, walcząc omedale w 28 dyscyplinach. Volkswagen wspiera Komitet Organizacyjny IgrzyskOlimpijskich w Pekinie 2008 dostarczając 6000 samochodów.

 

Volkswagen na plusie mimo kryzusu

W pierwszych dziesięciu miesiącach bieżącego roku marka Volkswagen w Polscezanotowała wzrost sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłymroku aż o 16,21 procent. W skali globalnej niemiecki koncern przekazał swoimklientom 5,29 miliona samochodów, co oznacza wzrost o +2,8 procent.

 

Volkswagen-Porsche razem

Na początku to Porsche miało przejąć Volkswagena. Później role sięodwróciły i to Volkswagen miał być stronę przejmującą. Ostateczniejednak skończyło się na fuzji, w wyniku której największy europejskikoncern motoryzacyjny zyskał do swojego portfolio dziesiątą markę i rusza wpościg za liderem globalnej sprzedaży - Toyotą.

 

A Volkswagen znów na plusie

Mimo iż kryzys w motoryzacji, a tym samym spadki sprzedaży wciąż sięutrzymują, już trzeci miesiąc z rzędu wzrost zanotował największyeuropejski producent samochodów - Volkswagen.

 

Volkswagen dobrze radzi sobie w kryzysie

Koncern Volkswagen wzmocnił w bieżącym roku swoją pozycję rynkową naświecie. W pierwszych dziewięciu miesiącach roku największy europejskiproducent samochodów zwiększył udział w światowym rynku do 11,7procent (styczeń – wrzesień 2008: 10,0 procent).

 

Volkswagen w F1 czy WRC? A może i tu i tu?

Ostatnio dość głosno jest o możliwym zaangażowaniu się marki Volkswagen wjedną z prestiżowych dyscyplin motosportu. Kilka dni temu pojawiły sięgłosy, że niemiecki koncern zamierza urozmaicić rywalizację w WRC. Terazokazuje się, że VW zastanawia się nad udziałem w F1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017