Wyszukiwałeś:

volkswagen

. Znaleziono 7191 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volkswagen

Spróbuj też wyszukać: volkswagen golf volkswagen touran volkswagen polo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7191 wszystkich):

Porsche przejmuje Volkswagena

Kilkadziesiąt razy mniejsze - patrząc na liczbę zatrudnionych osób czyteż udział w rynku - Porsche już wkrótce może stać sięwiększościowym udziałowcem koncernu Volkswagen. Zielone światło dlaproducenta głównie sportowych modeli na przejęcie firmy rodem zWolfsburga udzieliła właśnie Komisja Europejska.

 

Volkswagen-Porsche razem

Na początku to Porsche miało przejąć Volkswagena. Później role sięodwróciły i to Volkswagen miał być stronę przejmującą. Ostateczniejednak skończyło się na fuzji, w wyniku której największy europejskikoncern motoryzacyjny zyskał do swojego portfolio dziesiątą markę i rusza wpościg za liderem globalnej sprzedaży - Toyotą.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Polo III (1994-2001)

Volkswagen Polo trzeciej generacji to nadal popularny samochód napolskich drogach. Świetnie nadaje się jako  pierwsze auto dla świeżoupieczonego kierowcy i typowe "toczydełko" do jazdy z domu do pracy.Dlaczego? Bo to prawdziwy Volkswagen z krwi i kości.

 

Volkswagen Up!: Małe rozmiary, duży potencjał

Lupo, Fox. Niemiecki koncern z Wolfsburga już nie raz próbował swoichsił w klasie małych aut miejskich. Jednak na Starym Kontynencie żaden z tychmodeli nie przypadł do gustu takiej liczbie klientów, jak chociażbynieco większe Polo. Nowy model, który właśnie wjeżdża do polskichsalonów ma niewielkimi rozmiarami, ale obszernym wnętrzem wreszcieodwrócić szczęście w kartach na korzyść Volkswagena.

 

Volkswagen Castrol Cup: Znamy szczegóły polskiej serii wyścigowej

Castrol przez trzy sezony będzie sponsorem strategicznym serii wyścigowejprzygotowywanej przez Volkswagen Group Polska oraz Volkswagen Racing Polska.Start zmagań przewidziany jest na połowę kwietnia przyszłego roku.

 

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriiVolkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzeuropejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

 

Volkswagen o jakości w branży motoryzacyjnej

Podniesienie świadomości jakościowej wśród firm tworzących łańcuchdostaw w polskim przemyśle motoryzacyjnym to główny cel organizowanejpo raz trzeci ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej DostawcówMotoryzacyjnych. Głównym organizatorem wydarzenia jest VolkswagenPoznań, który wspierany jest przez pozostałe spółki koncernuVolkswagen AG w Polsce - Volkswagen Group Polska, Volkswagen Motor Polska, MANTruck & Bus oraz firmę Sitech.

 

Wmurowano kamień węgielny pod nową fabrykę Volkswagena w Polsce

W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnegopod nową fabrykę Volkswagena, w której od drugiej połowy 2016 r.produkowana będzie nowa generacja modelu Volkswagen Crafter.

 

Premiera: Volkswagen Caddy

Niemiecki samochód użytkowy, produkowany w Polsce sprawdzaliśmy nafrancuskich drogach w okolicy Marsylii. Volkswagen Caddy 4 zbudowano nazmodyfikowanej płycie podłogowej poprzednika. Auto ma delikatniezmodyfikowany wygląd i poprawione wnętrze. Udany samochód z jedną,bardzo irytującą wadą.

 

Volkswagen e-Golf: pierwsza jazda

Do tej pory można było jeszcze się sprzeczać, co do przyszłościelektrycznych samochodów. Ale skoro za tego typu auta wziął sięVolkswagen, skoro powstał elektryczny Golf, wszelkie wątpliwości chyba jużnie mają racji bytu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017