Wyszukiwałeś:

wojewodzka

. Znaleziono 1359 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wojewodzka

Spróbuj też wyszukać: wojewodzka 762 wojewódzka 762 przebieg 627

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1359 wszystkich):

Kolejne kilometry lepszych dróg

W Nowogardzie oficjalnie przekazano do użytku 1,5-kilometrowy odcinek ul.Bohaterów Warszawy, nitki wyjazdowej z miasta, oraz 5,4 km drogi pozamiejskiejNowogard-Wierzbięcin. Na drogach wojewódzkich w zachodniopomorskim planowanesą dalsze inwestycje.

 

Droga Kraków - Chełmek po remoncie

Zakończyły się prace modernizacyjne drogi wojewódzkiej 780 Kraków -Chełmek. Koszt modernizowanego odcinka od Alwernii do Chełmka wyniósł ponad12 milionów złotych, z czego ponad 70% sfinansowała Unia Europejska.

 

Remonty na trasie Żyrzyn - Puławy - Annopol

W drugiej dekadzie sierpnia nastąpiło przekazanie placów budowy trzechodcinków inwestycji drogowych na Lubelszczyźnie. Inwestycje w ciągu drogiwojewódzkiej nr 824 Żyrzyn - Puławy - Opole Lubelskie - Annopol realizowanesą przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie. Łączny koszt zadań wyniesieblisko 16 mln zł.

 

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Przebudowana droga do granicy

Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku zakończył przebudowędrogi wojewódzkiej nr 653 na odcinku od granicy województwa do Bakałarzewa.Wartość projektu wyniosła ponad 7 mln zł.

 

40 km lepszych dróg na Podkarpaciu

Zakończyła się modernizacja ponad 40 km dróg na Podkarpaciu:29-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 877 Leżajsk - Łańcut i 12,6km dróg powiatowych. Wykonawca prac była firma Skanska.

 

Biała Podlaska - Wisznice po remoncie

Oddano do użytku zmodernizowaną drogę wojewódzką nr 812 na odcinku BiałaPodlaska - Wisznice o łącznej długości 31 km. Inwestycja o wartości około26 mln zł trwała prawie rok.

 

Opoczno-Rawa Maz. remont będzie kontynuowany

Oddano do użytku wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 726 Opoczno–Bukowiec. Remont odcinka trwał 6 miesięcy i był pierwszym etapemwiększego projektu, w ramach którego droga wojewódzka nr 726 zostaniezmodernizowana do Rawy Mazowieckiej.

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

Wątek na forum: Trwają prace na drogach wojewódzkich w kujawsko-pomorskim

"Nie chcemy by odnowiona nawierzchnia została zniszczona przez ciężki sprzęt budowlany obsługujący budowę autostrady A-1" - żart czy powaga?! Czy to oznacza, że droga WOJEWÓDZKA nie będzie przystosowana dla pojazdów o nacisku na oś 10T?! Dziasiaj w całej Polsce dostosowuje się drogi woj...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017