Wyszukiwałeś:

zagraniczne

. Znaleziono 1965 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zagraniczne

Spróbuj też wyszukać: sonata Pillkington zagraniczne chewrolet epica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1965 wszystkich):

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne 2005r.

W 2005 r. PAIiIZ zamknęła 46 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 1942,1 mln Euro. Inwestorzy zagraniczni zadeklarowali utworzenie w Polsce 24 095nowych miejsc pracy. Wśród inwestycji dominowały sektory: motoryzacyjny,elektroniczny, AGD, BPO, R&D oraz spożywczy.

 

Dolny Śląsk - ulubieniec światowych koncernów

Łatwiej stąd dostać się do Berlina i Pragi niż do Warszawy. Zagranicznymfirmom to odpowiada - ciągną na Dolny Śląsk jak pszczoły do miodu. Jakszacuje Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia, w najbliższych latach noweinwestycje w aglomeracji wrocławskiej wyniosą 4 mld euro. Dzięki nimpowstanie przynajmniej 40 tys. nowych miejsc pracy.

 

Kolejne duże inwestycje zagraniczne

Kolejni inwestorzy planują ulokować swoją działalność w Polsce. Łącznawartość tych przedsięwzięć to ponad 2 mld zł. W ich ramach zatrudnieniemoże znaleźć blisko 4 tys. osób.

 

Odczujemy wzrost ilości inwestycji?

Według wiedeńskiego Instytutu Międzynarodowych StosunkówGospodarczych, Polska i Rumunia odnotują w tym roku wzrost ilościbezpośrednich inwestycji zagranicznych. Potwierdzają to stosunkowo liczneinwestycje w branży motoryzacyjnej.

 

Rząd będzie wspierać inwestorów

W 2008 roku rząd chce przeznaczyć 220 mln zł na wspieranie nowych inwestycji.W tym celu Ministerstwo Gospodarki opracowało nowy system pomocy dlazagranicznych inwestorów w ramach wieloletnich programów.

 

Wraca dobra passa w motoryzacji?

Pierwsze półrocze 2011 roku było udane pod względem zapowiadanych irealizowanych inwestycji firm z sektora motoryzacyjnego. Rozwójzapowiedziały firmy już działające, pojawiły się też nowe projekty typugreenfield. Inwestorzy zgodnie twierdzą, ze u podstaw lokowania inwestycji wnaszym kraju, leży nie tylko konkurencyjna cena, ale przede wszystkim wysokajakość wyrobów oraz wysoka wydajność pracy. Pod tymi względamifabryki w Polsce należą niejednokrotnie do najlepszych w całym koncernie.Zachętę stanowią również Specjalne Strefy Ekonomiczne oferującezwolnienia i ulgi podatkowe. Czy dobra passa na inwestycje wraca? Polska AgencjaInformacji i Inwestycji Zagranicznych poinformowała, że pracuje obecnie nad 27projektami inwestycyjnymi z sektora motoryzacyjnego.

 

Jakie będą inwestycje w 2012?

Będzie trudniej, ale nie będzie gorzej - tak Prezes PAIiIZ Sławomir Majmanpodsumował dyskusję ekspertów nt. prognoz napływu bezpośrednichinwestycji zagranicznych w 2012 r.

 

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w górę

NBP podał najnowsze wyniki napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych doPolski. Jest dobrze - zaznacza Polska Agencja Informacjii InwestycjiZagranicznych.

 

Firmy zagraniczne chętnie reinwestują w Polsce

W Polsce poziom reinwestycji jest ponad trzykrotnie wyższy niż średniaeuropejska - takie wnioski przedstawiono podczas konferencji Reinwestycje wPolsce - tworzenie dobrego klimatu i warunków sprzyjających dalszemurozwojowi międzynarodowych firm obecnych w Polsce. Reinwestycje realizująchętnie także firmy sektora motoryzacyjnego.

 

2 mld zł inwestycji zagranicznych koncernów oponiarskich w Polsce

Zagraniczni producenci opon zainwestowali w Polsce 2 mld zł. Branża oponiarskazwiększa swój udział w rynku części motoryzacyjnych. Zakładyzagranicznych koncernów w Polsce produkują 100 tysięcy opon dziennie.Duża część produkcji trafia na eksport, ale rośnie równieżsprzedaż w kraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017