Wyszukiwałeś:

16

. Znaleziono 10894 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 16

Spróbuj też wyszukać: bmw1 6 moja 16 dk 16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10894 wszystkich):

Kręgosłup Warmii i Mazur za 3 mld zł

Modernizacja drogi nr 16 określanej mianem kręgosłupa Warmii i Mazur wyniesie3 mld złotych. Ta strategiczna inwestycja na trasie Grudziądz – Iława– Olsztyn – Ełk powinna być podjęta w latach 2007-2013 –apelują drogowcy oraz władze wojewódzkie i powiatowe.

 

Kilkadziesiąt wariantów dla szesnastki

Olsztyński Oddział GDDKiA zakończył właśnie inwentaryzację przyrodnicządla zadania przebudowa drogi krajowej nr 16 na odcinku Sorkwity-Orzysz-Ełk. Jejwyniki będą stanowiły podstawę dalszych prac nad przygotowaniem przebudowydrogi. 17 lutego odbędzie się spotkanie z ekologami w tej sprawie. W sumie doanalizy jest ponad 40 wariantów przebiegu trasy.

 

45 lat Renault 16

Renault 16 obchodzi 45. urodziny. Pierwszy seryjnie produkowany hatchback naświecie zadebiutował w marcu 1965 roku na Salonie Samochodowym w Genewie.

 

Interwencja w sprawie szesnastki

Z uwagi na planowane przez Ministra Infrastruktury wstrzymanie wydatkówna budowę odcinka drogi S-5 oraz przebudowę drogi krajowej nr 16 na rzeczdwóch nowych inwestycji związanych z budową autostrad władzewojewództwa warmińsko-mazurskiego wystosowały pismo, by zapobiecrelokacji środków.

 

Wątek na forum: Który silnik S203?

Chce kupic mercdesa c kombi, czyli model s203. rocnzik 2001-2003 bo do 30 tys. z Niemiec od prywatnej osoby. Silnik musi byc koniecznie do 2 litrow pojemnosci. Żeby nie palil za duzo. Pytanie: ktory silnik polecacie? do wyboru sa chyba (zrodlo wikipedia): Silnik Pojemność Układ Moc mak...

 

Konsultacje dla DK 16 Borki Wielkie - Mrągowo

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie na 19września zaplanowała spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące projektu„Budowa drogi krajowej nr 16 na odcinku Borki Wielkie –Mrągowo”.

 

Debatują nad wariantem DK 16 Mrągowo - Orzysz - Ełk

Odbyło się posiedzenie Zespołu Opiniowania Projektów Inwestycyjnych,na którym zaprezentowano Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe(STEŚ) dla budowy drogi krajowej nr 16 Mrągowo-Orzysz-Ełk.

 

Utrudnienia na DK 16 Biskupiec - Borki Wielkie

Od wtorku kierowców czekają zmiany w organizacji ruchu na drodzekrajowej nr 16 na odcinku Biskupiec - Borki Wielkie.

 

Renault 16: 50 lat pierwszego prawdziwego hatchbacka

W tym roku mija 50-lecie Renault 16, pierwszego prawdziwego hatchbacka ooryginalnym wyglądzie, który oferował wyjątkową jak na tamte czasywszechstronność użytkowania.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Ostródy

W dniu wczorajszym podpisana została umowa na wybudowanie obwodnicyOstródy będącej w części drogą ekspresową S7, a w części drogąkrajową nr 16. Wykonawcą będzie konsorcjum firm Budimex i Ferrovial Agroman.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020