Wyszukiwałeś:

2012

. Znaleziono 13184 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2012

Spróbuj też wyszukać: nowośi 2012 ldv maxus reflektory mitsubishi 2012

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13184 wszystkich):

Trudna droga do EURO 2012

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej to bez wątpienia jedno z największychsportowych wydarzeń na świecie. Dlatego w 2012 roku możemy spodziewać sięhistorycznego wręcz szturmu kierowców-kibiców na polskichdrogach. Tymczasem po „huraoptymistycznych” wizjach mamy dzisiajopóźnienia w realizacji inwestycji drogowych. W ocenie NIK istniejeryzyko, że z około 3 tys. km planowanych dróg ekspresowych i autostrad,związanych z przygotowaniami do organizacji EURO 2012, wykonanie około jednejtrzeciej przed mistrzostwami może okazać się nierealne.

 

NIK: Nie wszystkie drogi powstaną na Euro 2012!

Kolejna przeprowadzona przez NIK kontrola stanu przygotowań do zbliżającychsię w naszym kraju mistrzostw Euro 2012 potwierdziła, że sąopóźnienia. Aż 28 proc. zadań inwestycyjnych przesunięto na okres porozpoczęciu mistrzostw, w tym 20 zadań w zakresie budowy drógekspresowych.

 

Dla kogo i dlaczego Car of the Year 2012?

Przed paroma dniami poznaliśmy finalistów najbardziej prestiżowego naStarym Kontynencie plebiscytu na samochód roku. W batalii o tytuł Car ofthe Year 2012 pozostało już tylko siedem modeli, a my się zastanawiamy,któremu z nich najbardziej należy się ta nagroda.

 

EURO 2012 ? jak podróżować po Polsce i Ukrainie

Własnym samochodem, pociągiem, samolotem? Taki dylemat ma wielu kibicówwybierających się na mecze Euro 2012 do Polski I na Ukrainę. A dorozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej pozostało już tylko 120 dni.

 

Nie będzie kluczowych odcinków A1 i A4 na EURO 2012

Plany przerosły polskich drogowców. Minister transportu Sławomir Nowakprzyznał, że kluczowe odcinki autostrad A1 i A4 nie będą gotowe na Euro2012. Kłopoty mogą być także z zapewnieniem przejezdności na autostradzieA2 Łódź – Warszawa – zaznaczył minister na konferencji.

 

Kibicuj z mojeauto.pl i marką Castrol

Naszych już nie ma, co nie oznacza, że nie mamy komu kibicować. Rozpoczęłasię właśnie faza ćwierćfinałowa piłkarskich Mistrzostw Europyrozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Dla osłody, po słabym występie naszychpiłkarzy, przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygraniasą gadżety związane właśnie z Euro 2012. Aby zostać szczęśliwcem, niewystarczy jednak tylko sama wiedza piłkarska...

 

MAN w pierwszym półroczu 2012

Trudna sytuacja na rynku dotknęła także firmę MAN, która w pierwszympółroczu 2012 odnotowała niższy wynik. Przyczyniły się do tegoprzede wszystkim umiarkowana koniunktura na świecie oraz poczucie niepewnościwielu klientów w obliczu europejskiego kryzysu zadłużenia.

 

Przegląd atrakcji wyprzedażowych rocznika 2012

W mediach często pojawia się temat końca świata. Majowie jednak w reklamieToyoty mówią, że odwołują zapowiadany kres ludzkości z powoduwyprzedaży rocznika 2012 japońskiego producenta. Nie tylko Toyotaprzygotowała promocje na modele z rocznika 2012. Sprawdziliśmy jak polscyimporterzy kuszą nas zakupem auta z roku produkcyjnego 2012.

 

W 2012 roku przybyło najwięcej nowych dróg

W 2012 roku oddano do użytku około 740 kilometrów nowych drógkrajowych. Dzięki nowym odcinkom autostrad i dróg ekspresowych kierowcyw krótszym czasie pokonają trasę np. ze stolicy do Łodzi, Wrocławiaczy Gdańska. W mijającym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad wydała na inwestycje około 22 mld zł.

 

2012: Końca świata nie było - cz.I

Rok 2012 już za chwilę odejdzie w niepamięć, a my oddamy się sylwestrowemuszaleństwu składając sobie życzenia na nowy nadchodzący 2013 rok. Zanimjednak on nadejdzie warto przypomnieć sobie czym zaskoczył nas poprzednik, wktórym zapowiadano koniec rodzaju ludzkiego. Oto część pierwszaprzeglądu najważniejszych wydarzeń minionych dwunastu miesięcy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021