Wyszukiwałeś:

241

. Znaleziono 173 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 241

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 173 wszystkich):

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestuje w drogi

W tym roku samorząd województwa kujawsko-pomorskiego zarezerwowała namodernizację dróg wojewódzkich rekordową w porównaniu zubiegłymi latami kwotę. Drogowcy przebudowali już kilka odcinkówdróg, jednak największe remonty dopiero mają się rozpocząć.

 

Trwa remont DW 241

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy poinformował o trwającejprzebudowie drogi wojewódzkiej nr 241 na odcinku SępólnoKrajeńskie – Kcynia. Prace na tym fragmencie trasy mają potrwać dokońca listopada przyszłego roku.

 

Modernizacja DW 241

Dwadzieścia trzy kilometry drogi wojewódzkiej biegnącej przez powiatsępoleński i nakielski (woj. kujawsko-pomorskie) przechodzą gruntownąmodernizację, za 80 blisko milionów złotych.

 

Inwestycje drogowe w powiecie nakielskim i sępoleńskim

Dobiega końca gruntowna modernizacja 23 kilometrowego odcinka drogiwojewódzkiej nr 241 biegnącej przez powiat sępoleński i nakielski(woj. kujawsko-pomorskie). Współfinansowana z Regionalnego ProgramuOperacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego inwestycja kosztowałablisko 66 milionów złotych.

 

Projekt DW 241

Trwają prace nad projektem przebudowy DW nr 241 z Tucholi do SępólnaKrajeńskiego. Trasa zostanie poszerzona do 7 metrów. Na terenie PowiatuTucholskiego powstanie też ścieżka rowerowa. Niezbędna będzie przebudowawiaduktu w Brzuchowie - informuje ZDW w Bydgoszczy.

 

Plac budowy na Dw 241 w kujawsko-pomorskim

Na drodze wojewódzkiej nr 241 w kujawsko-pomorskim powstają obwodniceNakła i Mroczy. W Kcyni i Więcborku na bezpieczeństwo ruchu wpłynie budowanowych rond.

 

Nowe inwestycje na DW241 w kujawsko-pomorskim

Ważne skrzyżowanie na DW nr 241 w Szczepicach (powiat nakielski) zostanie wtym roku rozbudowane. Inwestycja będzie realizowana pod nadzorem ZarząduDróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.

 

Kierowcy jadą obwodnicą Mroczy

Wubiegły weekend kierowcy przejechali po raz pierwszy nowym odcinkiem obwodnicyMroczy w woj. kujawsko-pomorskim. Inwestorem był Urząd Miasta i Gminy Mroczy,a wykonawcą dokończenia budowy obwodnicy – firma Skanska.

 

Modernizacja drogi wojewódzkiej nr 241

W ostatnich dniach rozpoczęto kolejne prace przy przebudowie odcinka drogiwojewódzkiej nr 241 pomiędzy Mroczą i Wielem (powiat nakielski) wzachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Prace potrwają doczerwca br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021