Wyszukiwałeś:

254

. Znaleziono 73 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 254

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 73 wszystkich):

Volkswagen Passat: bardzo dobry

5 fajny nawet bardzo fajny

 

Wątek na forum: Premier obiecuje drogi

to ciekawe. 224km-110km już prawie skończonej A2 to daje 114km, więc pewnie mówimy o jakichś kawałkach A4 pod Wrocławiem. W ciągu 3 lat 329km= 115km na rok. z tego 90km A1 do Grudziądza w 2008r. czyli 260km nowych odcinków, a więc pewnie do Świecka (110km) i 20km od Krakowa w stronę Tarnow...

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Krok w stronę obwodnicy Chełmży

31 maja w Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie)odbędą się konsultacje w sprawieobwodnicy. Projektanci na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich wBydgoszczy starają się przygotować najlepszy przebieg nowej trasy.

 

Kujawsko-Pomorskie inwestycje ze specjalnym wsparciem

Sejmik województwa kujawsko-pomorskiego przyjął intencyjną uchwałę opowołaniu spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Drogowe. Wedługekspertów to przede wszystkim szansa na zrealizowanie wielu niezbędnychinwestycji.

 

Płynniej i bezpieczniej przez Mogilno

Trwa przebudowa skrzyżowania ul. 900-lecia i Kasztanowej w Mogilnie (woj.kujawsko-pomorskie). Kierowcy powinni w tym miejscu zachować szczególnąostrożność. Skrzyżowanie jest częścią DW nr 254Brzoza-Łabiszyn-Barcin-Mogilno-Wylatowo.

 

Planują nowe inwestycje w woj. kujawsko-pomorskim

W tym roku powstają dokumentacje przebudowy kilku ważnych traswojewódzkich w kujawsko-pomorskim. Są to między innymi odcinek DW nr251 między granicą województwa a Żninem, DW 548 pomiędzy Wąbrzeźnemi Stolnem oraz DW nr 254, zapewniająca komunikację pomiędzy Bydgoszczą,Łabiszynem, Barcinem i Mogilnem. Poza tym dokumentacje powstają też dla DW nr255 (Pakość-Strzelno) i DW nr 265 (Brześć-Kowal).

 

Podłączanie obwodnicy Mogilna

Trwa budowa obwodnicy Mogilna. W związku z kolejnymi pracami kierowcy musząliczyć się z utrudnieniami na DW nr 254 na odcinku Wiecanowo-Twierdzin.

 

Ford EcoBoost po raz kolejny z tytułem Silnika Roku

Ogłoszono wyniki plebiscytu "International Engine of the Year".Znów najważniejszą nagrodę zgarnął Ford ze swoją jednostką 1.0 lEcoBoost. Litrowy, trzycylindrowy motor w ciągu 3 lat zgarnął jużkilkanaście nagród.

 

Volvo V40 R-Design: Szwedzki kompromis

Przez wiele lat samochody marki Volvo były ofiarą zachowawczej strategiiukierunkowanej na bezpieczeństwo. Wielu klientów nie zaglądało dosalonów szwedzkiej w poszukiwaniu adrenaliny, podobnie jak nie zaglądamydo IKEI gdy szukamy nietuzinkowych mebli. Ostatnio jednak sporo się zmieniło wtym temacie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021