Wyszukiwałeś:

42

. Znaleziono 2594 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 42

Spróbuj też wyszukać: 908 tarcza kotwiczna primera tomaszów mazowiecki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2594 wszystkich):

Przetarg na remont DK nr 42

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na modernizację blisko 4 km odcinka drogi krajowej nr 42 wKońskim wraz z remontem mostu w miejscowości Czerwony Most.

 

Obwodnica dla Wąchocka i Parszowa

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego wydał pozytywnaopinię dotyczącą projektu budowy obwodnicy Parszowa i Wąchocka w ciągudrogi krajowej nr 42. Przybliża to budowę 12 km odcinka dwujezdniowej drogiklasy GP.

 

Rusza remont DK 42 w Końskich

Ponad 8 mln zł ma kosztować modernizacja drogi krajowej nr 42 w Końskich.Rozpoczynające się prace przy remoncie 4 km przejścia przez miasto potrwająwedług planów do końca lipca 2009 roku.

 

Utrudnienia na DK nr 42

Na kierowców czekają utrudnienia w organizacji ruchu na drodze krajowejnr 42 w Końskich (woj. świętokrzyskie). Zmiana organizacji ruchuobowiązywać będzie około miesiąca.

 

Zamknięta DK 42 Stąporkowie woj.. świętokrzyskie

Od dzisiaj tj. 13 lipca zamknięta zostanie droga krajowa 42 w Stąporkowie.Ruch skierowany zostanie na objazdy. Zmiana organizacji ruchu spowodowana jestkoniecznością rozbiórki i odbudowy mostu przez rzekę Czarną wStąporkowie. Roboty potrwają do końca października. Wykonawcą jest firmaStrabag.

 

Obwodnica Wąchocka z funduszy unijnych

Drogowcy ogłosili przetarg na obwodnicę Wąchocka w ciągu drogi krajowej nr42. Obwodnica Wąchocka to drugi na terenie regionu świętokrzyskiego projektznajdujący się na liście podstawowej Programu Operacyjnego RozwójPolski Wschodniej. Planowana kwota dofinansowania to ponad około 120 mlnzłotych. Budowa ruszy w drugiej połowie roku.

 

Obwodnica Wąchocka czeka na pieniądze i wykonawcę

Wniosek o dofinansowanie obwodnicy Wąchocka w ciągu drogi krajowej 42 ześrodków Unii Europejskiej został złożony wczoraj przez kieleckioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Dnia 1 czerwcaminął także termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału wprzetargu na budowę obwodnicy. Realizacją inwestycji zainteresowane są aż 22firmy i konsorcja. Rozpoczęcie budowy planowane jest w drugiej połowie roku.

 

Objazd DK 42 w Domaszowicach

W związku z remontem przejazdu kolejowego w Domaszowicach (woj. opolskie), odponiedziałku 12 września 2011 roku zamknięta została na tydzień drogakrajowa nr 42 przebiegająca przez tę miejscowość.

 

Obwodnica Wąchocka może ruszać

Można zaczynać procedury związane z wyceną i wykupem nieruchomości podobwodnicę Wąchocka (woj. świętokrzyskie) w ciągu drogi krajowej 42.Minister Infrastruktury utrzymał w mocy decyzję Zezwolenie na RealizacjęInwestycji Drogowej wydaną przez Wojewodę Świętokrzyskiego. W ramachplanowanej inwestycji ma powstać nowy prawie 12-kilometrowy odcinekdwujezdniowej drogi klasy GP (głównej o ruchu przyspieszonym) od granicymiasta Skarżysko-Kamienna do granicy Starachowic.

 

Trasa Brody - Opatów i obwodnica Ostrowca w zgodzie ze środowiskiem

Znany jest już wariant przebiegu dwujezdniowej drogi nr 42 i 9 na odcinku Brody– Opatów wraz z obwodnicą Ostrowca Świętokrzyskiego. Decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla tego przedsięwzięcia wydał RegionalnyDyrektor Ochrony Środowiska na wniosek Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych Autostrad.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021