Wyszukiwałeś:

6

. Znaleziono 12270 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 6

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 kombi tdi mazda 6 kombi xedos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12270 wszystkich):

Powrót serii "6"

Po 14 latach nieobecności BMW zaprezentowało nowy samochód serii 6.

 

Mazda 6 Kombi: Urodzona w Japonii

W segmencie D jest już od paru dobrych lat ciasno, a na dodatek konkurencjawalczy zajadle. Mazda zaprezentowała parę lat temu odnowiony samochódsygnowany cyferką 6, który jest ładniejszy od Mondeo, solidniejszy odPassata i kosztuje więcej niż Avensis.

 

BMW 6 Cabrio złapane na sesji

Zgodnie z planem już w przyszłym roku miał się pojawić nowy kabriolet BMWSerii 6. Auto zostało jednak przyłapane podczas sesji zdjęciowej, a z dnia nadzień wycieka coraz więcej detali na temat tego modelu.

 

Dopełnienie całości - BMW Serii 6 Cabrio

Po opublikowaniu zdjęć nowego BMW Serii 6 Coupe, przyszedł czas na odkrytąwersję GT bawarskiej marki.

 

Wątek na forum: Mazda 6

Mazda 6? Wspaniały samochód! Taki zoom -zoom :) Za tym sformułowaniem kryje się połączenie japońskiej technologii, śmiałego designu i przyjemności z prowadzenia pięknego samochodu. Zoom-Zoom to emocje, które pamiętamy z dzieciństwa: radości, ekscytacji, zachwytu... ~ToMasz

 

Mazda 6 kombi: Lubi zaskakiwać

Moja znajomość japońskiego sprowadza się do kilku wyrazów: seppuku,harakiri, konnichiwa czy kamikaze. A właściwie sprowadzała. Bowiem potygodniu spędzonym za kierownicą Mazdy 6 moje słownictwo językapotomków samurajów zostało nieco wzbogacone. I jestem pewien, żepozostanie mi ono na dłużej w pamięci, tak jak zresztą i sama"szóstka", która zaskoczyła mnie pod wielomawzględami.

 

Scania wprowadza drugą generację silników Euro 6

Scania wprowadza na rynek drugą generację jednostek Euro 6. Klienci będąmieli teraz do wyboru w sumie dziewięć poziomów mocy od 250 do 580 konimechanicznych.

 

Euro 6: Diesle tak samo czyste jak auta benzynowe

Wchodząca w tym roku w życie norma emisji spalin Euro 6 zmusiproducentów samochodów do jeszcze większego wysiłku w celuograniczenia wydalania zanieczyszczeń przez samochody.

 

BMW odświeżyło całą gamę Serii 6

Bawarczycy już szykują mięśnie na targi NAIAS w Detroit. To właśnie na pierwszej, priorytetowej imprezie zobaczymy odświeżoną gamę Serii 6 - od Coupe, przez Cabrio, na Gran Coupe zakończywszy.

 

Premiera Mazda 6 2015

Ciężko jest obalić stwierdzenie, że Mazda 6 w momencie debiutu byłanajładniejszym przedstawicielem segmentu D, a już na pewno górowaławyglądem wersji kombi nad konkurencją. W tym roku nadszedł czas na lifting,czyli debiut Mazdy 6 2015.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022